.
.
Autor: ClineX a.s.

Nepochopitelná únava a bolest celého těla? Běžné problémy právě na jaře

Pokud se však detoxikace neprovádí komplexně, nemá žádný smysl. Akorát se více projeví alergie, bolesti celého těla a únava se většinou ještě zhorší. Navíc přibereme. Jste tak několik dnů či týdnů nepochopitelně vyčerpaní? Paraziti totiž vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem. Tu člověk nabírá zpět zvýšeným příjmem potravy. Energie jakoby však neexistovala. Koloběh únavy, nekvalitního spánku, alergií a žádné nálady tak většinou nikdy nekončí. Během 5 let tak přibereme 10 kilo. Nenálada, nevůle a věčné pokašlávání v rodině už nám přijdou normální. Bohužel.

Více na www.antiparazitikum.cz

.
.
Autor: ClineX a.s.

Polštáře vyprat, vyházet šatník a zbavit se parazitů

S parazity je složité bojovat právě proto, že se miliony let umí schovávat, maskovat a hlavně vyčerpávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a jinak nic nedělat. Máme je všichni, to je prokázaný fakt. Bohužel preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Vyšetření člověka je dnes drahá záležitost. Babičky dělaly různé nakládané bylinky a mělo to svůj zásadní smysl. My už můžeme najít přírodní extrakty, které maximalizují naši obranyschopnost. Odčervení vyhledává čím dál více lidí právě na jaře, kdy se parazité většinou probouzí, přemnoží a naše energie se tak blíží nule.

Více na www.wurm-ex.cz

.
.
Autor: ClineX a.s.

Redukcí parazitů si výrazně pomůžeme právě na jaře

„Detoxikace bez redukce parazitů nemá smysl. Přehnaný kontakt s mazlíčky, hrabání záhonků nebo požívání neumyté zeleniny z obchodu,“ odhaluje běžné zdroje nákazy nezávislý server antiparazitikum.cz. Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál tím více preventivně. Většinou hned na jaře, kdy je detox velmi účinný. Léto si tak užijí bez ztráty nálady a energie. Dnes si nemusíme ani dělat různé odvary. V lékárnách najdeme účinné směsi přírodních extraktů. Klinicky testovaný Wurm-Ex využívá kombinace silných extraktů, které veterinář k odčervení používají již přes 50 let. Ve spojení s extrakty ořešáku a kurkuminu tak působí nebývale komplexně a šetrně.

Více na www.antiparazitikum.cz

.
.
Autor: ClineX a.s.

Vyčistěte sebe, okolí a mazlíčky ideálně na jaře

Wurm-Ex je klinicky testován a ve všech lékárnách se prodává okolo 650 Kč. Na stránkách výrobce ho však lze dnes sehnat až o 100 Kč levněji (při zadání slova AKCE a pouze do vyprodání). Užívá se pouze 10 dnů a kromě nežádoucího úbytku váhy nemá nežádoucí účinky. Velmi cenově zvýhodněné balení pro rodinu je právě k dispozici pouze na jaře. Obsahuje 2x sirup pro děti zdarma a 2x velké balení pro rodiče. Ideální je kúru spojit s odčervením mazlíčků a desinfekcí lůžkovin. Redukujte parazity, únavu a užijte si novou energii celé jaro a léto. Nepropásněte příležitost výhodného balení a načasování!

Využít akci na www.wurm-ex.cz