Zahradní nábytek by měl mít nejen funkční využití, ale zároveň by měl skvěle vypadat: ladit vašemu stylu a zahradě. Jedině tak se budete cítit skvěle. Postupujte zkrátka jako by to byl váš druhý obývák!

Všestranná zahradní sestava pro relax a odpočinek

Máte rádi relax a odpočinek na čerstvém vzduchu a sluníčku, aniž by vás něco tlačilo a bylo to nepříjemné a upřednostňujete měkkost a příjemné pohodlí? V tom případě byste měli zvážit nábytkovou sestavu Olea. Přírodní design a vkusný vzhled ratanového výpletu z ní činí šperk pro venkovní prostory. Terasový nábytek je vyroben z vysoce kvalitního polyratanu (PE výplet), je zvláště odolný proti opotřebení i proti povětrnostním vlivům. Zároveň se se snadno čistí a udržuje!

Nábytková sestava Olea
Autor: OBI

Čistě přírodní, ale zároveň moderní nábytek

Zahradní nábytek Greenville je z eukalyptového dřeva s certifikací FSC®. Tato řada kombinuje moderní pohodlí a přirozené kouzlo venkovského domu. Je ideální pro příjemné prožití léta na zahradě, ale také na balkoně či terase. Pokud je součástí vaší zahrady více dřevěných prvků, keřů nebo stromů, tak se mezi nimi bude souprava Greenville určitě skvěle sedět vyjímat. V této řadě naleznete i báječné sluneční lehátko.

Zahradní nábytek Greenville
Autor: OBI

Klasika a krása skloubená do jedné soupravy

Jednoduchý a elegantní zahradní nábytek Sacramento v antacitové barvě se hodí úplně ke všemu. Práškově lakovanou ocel skvěle doplňují barevné polštáře a váza s květinami. S nábytkem se navíc velmi snadno manipuluje a samotný stůl má i otvor na zasunutí slunečníku. Skvělá volba pro ty, jejichž motto zní: V jednoduchosti je krása!

Zahradní nábytek Sacramento
Autor: OBI

OBI nabízí široký sortiment nejen venkovního nábytku, ale také ochranu vašeho soukromí, grily a mnoho dalších produktů, které vylepší váš každodenní život. Inspirujte se a prohlédněte si CELÝ KATALOG! Budete mile překvapeni, co všechno v něm najdete.