Super dárek pro celou rodinu?

s

Kurz malování metodou  Boba Rossse
Slyšeli jste už o rychlé a jednoduché metodě, díky které můžete být malířem už za ŠEST hodin?!
Zdá se Vám to nemožné?! Pavel Michalica říká, že spousty z vás už to dokázalo. Přidejte se a vyzkoušejte si snadné malování metodou světoznámého malíře Boba Rosse. Vhodné pro každého kdo má obavy s malováním začít, protože je vyučována unikátní metodou. Zvedněte si sebevědomí a dokažte si, že na to máte. Kurz je vhodný i pro děti od 12 let.
Cena s vánoční slevou 53%: 1500 Kč/ osoba (www.pavelmichalica.cz)

 

Nechte se hýčkat se sestrou či kamarádkou

s

Klinika krásy Anděl připravila vánoční akci – dva dárkové certifikáty za jednu cenu. Akce platí do 23.12.2015.
Kosmetická klinika sestaví  certifikát podle vašeho přání. Může být na libovolnou finanční hodnotu od 500 Kč nebo na konkrétní službu či balíček služeb. Dárkový voucher má luxusní provedení, takže dárek bude dokonalý. Vyzvednutí je možné přímo na Klinice krásy Anděl nebo poštou, kam si budete přát.

* Tyto akční dárkové poukazy nelze uplatnit na nákup zboží a na ručně prováděné masáže a na tělové procedury Ericson Laboratoire a není možno je kombinovat s žádnými jinými akcemi.
www.klinikakrasyandel.cz

 

Nekuřákem snadno a rychle

s

Pokud máte mezi blízkými někoho, kdo marně bojuje se závislostí na nikotinu, můžete mu darovat nevšední poukaz Na odvykání kouření v Centrum Koldín. Jde o moderní biorezonanční metodu řízenou počítačem, který má více než 80% úspěšnost. Cena protikuřácké terapie zahrnuje: • antinikotinový biofrekvenční program • detoxikaci od nikotinu a dehtu • protistresový program • energetický doping • speciální čip s nahranou terapií
Cena: 1500 Kč (www.teloaduse.cz)

 

Zábavné kurzy vaření

s

Máte v rodině gurmána, který rád experimentuje v kuchyni?
Pak jistě ocení kurz vaření, zaměřený například na slavnostní gastronomii - může se při něm naučit přípravu takzvaného finger food a kanapek pod vedením šéfkuchaře Jana Hajného nebo třeba přípravu  brunche, veganského menu či  sladkého pečiva. Do konce roku platí akce 3 +1, pokud koupíte 3 poukazy na kurz vaření, čtvrtý máte zdarma.
Cena: 1590 Kč, (www.chefparade.cz)

 

Kleopatřina koupel

s

Tuto zážitkovou koupel si pro své zkrášlující účinky oblíbila i samotná egyptská královna Kleopatra. 
Kleopatřina koupel se skládá ze směsi medu, mléka a orientálních olejů a okouzlí vás opojnou vůní jasmínu a santalového dřeva doprovázenou exotickými dřevitými tóny a orchidejemi.Koupel je pro dvě osoby a partneři si při ní odpočinou, zrelaxují a dopřejí své pokožce potřebnou vláhu, vitamíny a minerály.
Cena: 970 Kč/2 osoby na 50 minut, Brno Infinit Maximus Wellness & SPA, (www.infinitdarky.cz)