Za chvíli je tady silvestr a konec roku. Jak tento čas prožíváte?

Bývala jsem velmi slavicí typ, přišlo mi, že když je silvestr taková velká povolená párty, tak o to víc se za to může vzít. Neprožít silvestra na večírku byl skoro hřích... Letos snad s Betynkou přežijeme ohňostroje v centru Prahy. Chtěli jsme původně odjet z Česka, ale manžel si při sportu zranil rameno, takže nás žádné moře nečeká. Uvidíme, jestli to vyjde aspoň v lednu.

Dáváte si s novým rokem předsevzetí?

V předsevzetích nejedu. Dělám si o půlnoci takovou rekapitulaci a věřím, že člověk musí být optimistický a že ten nový rok bude dobrý. Já spíš bilancuji kolem svých narozenin, které mám také v prosinci. Když jsem byla ve třetí třídě, našla jsem mámin notýsek a tam bylo počítání štěstí podle písmen ve jméně. A tam vám to ukazovalo, které roky budete šťastní.

Mně pořád vycházelo, že budu šťastná až po dvaačtyřiceti, tak jsem si v těch devíti letech říkala, no to nejde, to budu úplně stará a skoro mrtvá, tak jak můžu být šťastná. Ale je to tak a já jsem teď fakt moc spokojená. Je skutečně pravda, že smysl života vám dojde až s dítětem.

Prozraďte, jaké byly vaše Vánoce...