Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Cítíte se „vyšťaveni“? 4 rady, jak po zimě načerpat energii!

/
 • 5. března 2019 ● 16:00

  Jaro se krůček po krůčku blíži. V mysli spousta plánů, jen ta energie po zimě jako by chyběla. Máme pro vás několik tipů, které vás do jara pořádně nastartují!

 • 1.

  Buďte venku

  Sluneční paprsky zlepšují nejen náladu, ale jsou také potřebné pro naše tělo. Díky nim se totiž v hlubších vrstvách pokožky tvoří vitamín D. Ten je nutný například pro absorbování vápníku v těle. V přírodě navíc začíná všechno pučet a zelená barva je balzámem pro oči i duši.

  Na jaře načerpejte energii.

 • 2.

  Sestavte si seznam

  Napište si, co všechno byste s přicházejícím jarem chtěli stihnout, co nového začít a odškrtávejte si! Pocit ze splněných cílů a snů je k nezaplacení.

  Na jaře načerpejte energii.

 • 3.

  Upravte jídelníček

  V zimě, kde se člověk potřebuje zahřát i jídlem, dává přednost hutným těžkým jídlům smetanovým omáčkám, knedlíkům… S tím můžete na jaře zkoncovat. Tělo nastartujete lehčí stravou, zařaďte více salátů či ovocných smoothie. Uvidíte, jak se vám odlehčí.

  Na jaře načerpejte energii.

 • 4.

  Udělejte si radost

  Víkendový pobyt ve wellness, pokec s kamarádkami nebo třeba nový kousek do šatníku. To všechno vám udělá radost a zlepší náladu. Nechcete-li moc utrácet, stačí klidně i nová květina.

  Na jaře načerpejte energii.

ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy