Inline škola vznikla začátkem roku 2012. Nejdříve se zaměřovala na individuální výuku a hromadné kurzy na Letné, postupem času se začala zabývat i výukou dětí a v dnešní době již pořádá velké množství kroužků, příměstských táborů, jednodenních campů, a to jak v létě, tak i v zimě. Zákazníkům se tu snaží vyjít co nejvíce vstříc, mohou si vybrat jakýkoli kurz v jakékoli lokalitě. Učí všechny věkové kategorie, od 4letých dětí až po seniory. Zdejší tým se skládá z mladých talentovaných a veselých instruktorů, kteří se nebojí předat své dovednosti a zkušenosti. „Chceme přispět k rozšíření inline bruslení jako sportu i aktivního odpočinku,“ představuje vizi Inline školy její zakladatel, Mgr. Vojtěch Škop. A co vás naučí? Bezpečně ovládat brusle. Už se nebudete bát sjíždět kopce a vyhýbat se překážkám. Odbouráte strach a už si budete jen užívat bezpečné jízdy.

Kurzy pro děti

Pro děti Inline škola pořádá pravidelné jednodenní campy a kroužky. Děti se na nich učí zábavnou a hravou formou správnou techniku jízdy na kolečkových bruslích, brzdění atd. Naučí se ale i to, jak o brusle pečovat.

Kurzy pro dospělé

Pro dospělé připravuje škola několik zajímavých kurzů, na kterých se mohou zlepšit ve všech dovednostech. Především se naučí perfektně zabrzdit. Kurzy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé.

Příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory jsou zaměřeny na inline bruslení, cyklistiku, vodácké sporty a multisportovní aktivity. Děti se tu naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice. Program je doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Individuální výuka

Chcete trénovat sami? Žádný problém. Můžete absolvovat individuální výuku, která je velice efektivní. Instruktor se věnuje celou dobu pouze vám, sami si můžete vybrat lokalitu i čas, instruktor přijede za vámi.

Cíle INLINE školy:

* Přivést co nejvíce lidí k pravidelnému sportování, zlepšit jejich sportovní kondici a schopnosti.

* Začínajícím bruslařům pomoci vyhnout se úrazům a zlepšit bezpečnost na stezkách (třeba tréninkem brzdění).

* Pomocí zajímavých akcí a výletů upozornit na dostupnost a zábavnost inline i ledního bruslení.

* Dobrá nálada a dětský smích jsou stěžejní. Proto tu dělají vše, aby toho dosáhli a společně si to užili.

Sportujte, bavte se!

Kromě inline bruslařských výukových programů  Inline škola nabízí také oblíbené kurzy a kroužky freestyle koloběžky, cyklistiky – cykloškola, longboardingu, kanoistiky a vodních sportů. Ve speciální nabídce je i výuka ledního  bruslení.  Více informací na www.inlineskola.cz

Fotogalerie
3 fotografie