Hydratace je v boji proti vráskám základ, krém ale nestačí. Dehydrovaná kůže je právě v zimě jedním z častých problémů. Proto přichází na řadu hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou, která je přirozenou součástí naší pokožky. Její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, kterou ztrácíme i v zimě působením mrazu a větru. Při hloubkové hydrataci vám dermatoložky drobnými vpichy aplikují do kůže kyselinu hyaluronovou, tím pleť zhydratují do hloubky a zároveň aktivují růst kolagenových vláken. Ta je tedy po aplikaci hydratovaná, omlazená a vypnutá. Výsledný efekt je dlouhodobý a viditelný na první pohled.

Biostimulace nové generace

Biostimulace pleti zajišťuje hloubkovou regeneraci, urychluje přirozené regenerační procesy v pleti, působí silně protizánětlivě a intenzivně pleť vypíná a zklidňuje. V zimě jde o jedno z nejoblíbenějších ošetření. V Asklepion nyní používají Medelisol, novou generaci biostimulačních laserů, který vaší pokožce přináší ještě větší výkonnost, a tedy lepší účinky. Velkou předností je kombinace a prolínání různých vlnových délek během jediného ošetření, což žádný z biostimulačních laserů dosud neuměl.

Autor: Asklepion

Zima nám dělá vrásky. Zbavme se jich!

Zaklínadlem na mimické vrásky je klasicky botulotoxin. Kromě toho, že vyhladí vrásky už existující, působí také jako prevence proti vzniku nových. Díky němu se totiž tolik nemračíme. Na hlubší vrásky nebo vyplnění rtů je tu skvělá kyselina hyaluronová. V Asklepionu vám botulotoxin i výplně aplikují ty nejlepší dermatoložky v Česku a na výsledku je to znát. Při pravidelných návštěvách zde navíc můžete získat trvalou věrnostní slevu.

Fontána mládí 2017: kombo proti vráskám

Když se zeptáme dermatoložek kliniky Asklepion, co stojí za jejich krásnou pletí, odpověď je vždy stejná. Lasery, radiofrekvence a hydratace. Zkrocenou energii, která umí udělat pleť dokonalou, nyní kombinují s akční cenou pod souhrnným názvem Fontána mládí 2017. Vyhlazení vrásek, hydratace, sjednocení tónu pleti a omlazení 4 nejúčinnějšími ošetřeními, které se vzájemně skvěle doplňují a zajistí, že vaše pleť bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Frakční lasery a radiofrekvenční ošetření eMatrix vyhladí jemné vrásky, stáhnou póry, sjednotí tón pleti a vypnou kolagenová vlákna a obnoví jejich tvorbu. Skvěle se dají kombinovat s omlazením vlastní krevní plazmou, výplněmi kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem. Působí jak preventivně, tak umí zahladit následky stárnutí. Lasery si poradí s žilkami, pigmentacemi, výrůstky i jizvičkami po akné. Pokud jste je ještě nevyzkoušela, je teď ten správný čas.

Autor: Asklepion

Znáte Asklepion?

Síť center Asklepion je již od roku 1996 lídrem estetické medicíny v ČR. Poskytuje služby v oborech stomatologie, dermatologie, plastická a cévní chirurgie, ORL, fyzioterapie, kosmetika ad.

Pokud hledáte špičkového dermatologa, najdete ho právě v Asklepionu. Mezi nejčastější ošetření patří vyhlazení vrásek, omlazení pleti laserem, epilace nebo třeba trvalé odstranění pocení.

Plastická chirurgie kliniky Asklepion to je tým světově vyhledávaných chirurgů a akreditovaná pooperační péče. Oddělení cévní chirurgie se zaměřuje na léčbu křečových žil nejšetrnějšími metodami.

Lepšího partnera pro zdraví a krásu si v Česku vybrat nemůžete.