16. červen 2019
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Vánoce na lyžích: Kam zamíříte vy?

/
 • Vánoce na lyžích? Proč ne.
  Vánoce na lyžích? Proč ne. (profimedia)
  20. prosince 2016 ● 16:00
   

  Vánoce jsi sice svátky klidu a rodiny, ale to neznamená, že si pohodu nemůžete vychutnat v kulise zasněžených hor a s lyžemi na nohou.  A pokud je v blízkosti i výborný restaurace, nebo wellness, je to prostě značka ideál. 

 • 1.

  Beskydy - Velké Karlovice

  ss

   

  Resort Valachy Velké Karlovice má otevřeno 365 dní v roce a to i včetně Vánoc. Na Štědrý den je návštěvníky připraven vánoční dárek: rodiče s dětmi si mohou 24. prosince zkrátit čekání na štědrovečerní večeři a nadílku lyžováním na sjezdovce Horal i koupáním za symbolickou korunu. 

  Resort Valachy Velké Karlovice

 • 2.

  Monínec

  monínec

   

  Na Štědrý den si zalyžujete i na Monínci, od 9:00 do 12:00 za symbolických 150 Kč. Tato cena platí pouze pro nákup na pokladně.

 • 3.

  Orlické Hory - Zlatá Olešnice

  olešnice

   

  Orlické hory jsou prostě milé.  Lyžování s veškerým komfortem si užijete třeba ve Olešnici v Orlických horách ve Skiareálu Harman. Před Štědrým dnem můžete lyžovat až do 20 hodin v rámci večerního lyžování a od 25. 12. je už otevřeno podle otevírací doby areeálu. V provozu bude i půjčovna lyží, restaurace a k dispozici jsou i instruktoři.

 • 4.

  Šumava - Lipno


  Ve skiareálu Lipno čeká na lyžaře nános čerstvého sněhu

   

  Zařádit si můžete i na lipenských sjezdovkách. I na Štědrý den si zalyžujete až do čtyř hodin, jen večerní lyžování budete muset oželet. Lipno navíc navíc nabízí i spoustu jiných atrakcí, například bobovou dráhu, bazén, nebo Stezku korunami stromů.
  Tam budou také 25. 12. od 12 do 14 hodin nadělovat andělé. 

  stezka

  Lyžařská křížovka: Kam s dětmi na hory

  Hurá na lyže. Nejlepší skiareály pro rodiny s dětmi 

  Kam s dětmi v Rakousku?

ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy