Mňam, to si pochutnáte!

Vaření je v dnešní době velmi trendy, umět pár extra pochutin se vždycky hodí
Autor: Foto Chefparade
V Chefparade můžete koupit dárkový poukaz za rozumnou cenu na všechny možné kurzy vaření, které se hodí jak pro začátečníky, tak i pro ty, kdo se cítí v kuchyni jako doma. Profesionální kuchaři učí ve skupinkách přípravu jednoduchých i složitějších jídel z thajské, indické, mexické, italské, francouzské a španělské kuchyně nebo oblíbené sushi a steaky, na kterých si pak účastníci rovnou pochutnají. Kromě klasických kurzů můžete zakoupit i poukaz na molekulární kuchyni či roztančenou kuchyni Jamieho Olivera.

Tip: Když do Vánoc koupíte 3 poukazy, dostanete 1 další zdarma.

Masérem snadno a rychle

Masáž je ideální relaxace, kterou můžete podarovat svého partnera
Autor: profimedia.cz
Stěžuje si váš partner na bolesti hlavy? Bolí ho z každodenní práce u počítače nebo při námaze záda? Jste vy sami z celodenní práce ztuhlí?  Ve víkendovém rehabilitačním kurzu si s partnerem osvojíte dovednosti základních fyzioterapeutických postupů, které pak snadno využijete pro domácí léčbu. Kurzy můžou navštěvovat sehrané páry ale i jednotlivci, kteří chtějí pomoci sobě i svým blízkým a zbavit se bolestí zad, krku, hlavy nebo kloubů. V ceně kurzu je ubytování, seznamovací raut a dvakrát snídaně. Poukaz koupíte třeba rehabilitační centrum Bitnar v Kladně.

Kuchařka pro masožrouty

Jak se vyznat v mase a co zněj uvařit poradí kuchařka
Autor: foto archiv
Hovory  s řezníkem aneb Kuchařka pro dceru z masa a kostí je určená všem ženám, které si v řeznictví nevědí příliš rady. Bestseller vydavatelství Smart Press obsahuje přes 200 vyzkoušených českých i světových receptů na masité pokrmy, omáčky, saláty a přílohy. Než ale autorka naučí čtenáře receptům, odvede je nejdřív do řeznictví a nasměruje správným směrem (někdy k mletému masu na kuličky, jindy k hovězímu na guláš). Kniha má 352 stran a doporučená obchodní cena je 599 Kč.

Čajový set pro chvíle klidu

Jaký jiný design by měl mít čajový set než gejšu
Autor: archiv Blesku
Originální souprava Golden geisha potěší každého, kdo v chladných zimních měsících rád relaxuje u šálku dobrého čaje. Japonská souprava obsahuje dvoustěnný porcelánový termopohár s víčkem a sítkem, kovovou čajovou dózu, japonský zelený čaj sencha a deset čokoládek s mletým čajem matcha a křupavými lístky zeleného čaje. Set stojí 860 Kč.

Přikryjte se Snoopym!

Snoopy potěší všechny věkové kategorie
Autor: Foto Matějovský
Oblíbená postavička psíka Snoopyho není dárkem jen pro děti, radost povlečením ze 100% přírodní bavlny uděláte i partnerce či partnerovi. Na výběr  je hned z několika designů a barev. Navíc můžete povlečení doplnit i osuškou nebo polštářkem. Cena povlečení je 795 Kč.

Diář dietář – poradí, co jíst!

Diář Dietář poradí jak se stravovat zdravě
Autor: archiv Blesku
Svádí vaše drahá polovička neustálý boj s dietou? Neví si rady, co má vlastně jíst? Kupte ji Diář Dietář, kde kromě klasického kalendáře je i podrobný manuál na zdravé hubnutí, informace z oblasti výživy, ukázkový jídelníček a více než 40 receptů na zdravé snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze dvou barev, cena je 249 Kč.

Deka pro chvíle odpočinku

Deka poslouží buď pro zahřátí nebo jako přehoz přes postel
Autor: Foto Matějovský
Není nad to zachumlat se do deky, která v zimě krásně zahřeje. Takový dárek udělá radost nejen vyznavačům lenošení a pohodlí, ale i těm, kteří si rádi zkrášlí interiér. Stačí trocha fantazie a z obyčejné deky se může stát neobyčejný přehoz přes pohovku nebo postel. Bavlněná deka Lima s hustým vlasem stojí 1190 Kč.

 Láhev jako housenka

Láhev Ohyo je skutečně velmi variabliní
Autor: Foto zelenadomacnost.com
Ve složeném stavu neměří ani 4 cm! Jakmile však do ní nalejete nápoj, má objem až půl litru! Materiál láhve Ohyo, který je testovaný na 10 tisíc složení a rozložení, neobsahuje bisfenol, PVC ani ftaláty. Láhev je ideální na výlety, pro sport, pro děti i dospělé. Jakmile totiž budete upíjet, láhev se bude zmenšovat a nezabere tak zbytečné místo třeba v baťohu nebo kabelce. Cena je 169 Kč

Prádlo - dárek pro oba!

Spodním prádlem máte dva dárky v jednom - potěšíte se jím oba partneři
Autor: Triola
Každá žena, kterou příroda v poprsí více obdařila, ví, jaký je problém sehnat kvalitní a zároveň hezkou podprsenku. Limitovaná série spodního prádla Charme ale nabízí nejen luxusní spodní kalhotky do velikosti 90 ale i podprsenky a to až do velikosti košíčků G. Deset modelů můžete vybírat v barvách fuchsie, lambursco, kardinálská červená a černá. Cena kompletu je 1248 Kč, prádlo se ale prodává i zvlášť.
Fotogalerie
9 fotografií