Mňam, to si pochutnáte!

Vaření je v dnešní době velmi trendy, umět pár extra pochutin se vždycky hodí
V Chefparade můžete koupit dárkový poukaz za rozumnou cenu na všechny možné kurzy vaření, které se hodí jak pro začátečníky, tak i pro ty, kdo se cítí v kuchyni jako doma. Profesionální kuchaři učí ve skupinkách přípravu jednoduchých i složitějších jídel z thajské, indické, mexické, italské, francouzské a španělské kuchyně nebo oblíbené sushi a steaky, na kterých si pak účastníci rovnou pochutnají. Kromě klasických kurzů můžete zakoupit i poukaz na molekulární kuchyni či roztančenou kuchyni Jamieho Olivera.

Tip: Když do Vánoc koupíte 3 poukazy, dostanete 1 další zdarma.

Masérem snadno a rychle

Masáž je ideální relaxace, kterou můžete podarovat svého partnera
Stěžuje si váš partner na bolesti hlavy? Bolí ho z každodenní práce u počítače nebo při námaze záda? Jste vy sami z celodenní práce ztuhlí?  Ve víkendovém rehabilitačním kurzu si s partnerem osvojíte dovednosti základních fyzioterapeutických postupů, které pak snadno využijete pro domácí léčbu. Kurzy můžou navštěvovat sehrané páry ale i jednotlivci, kteří chtějí pomoci sobě i svým blízkým a zbavit se bolestí zad, krku, hlavy nebo kloubů. V ceně kurzu je ubytování, seznamovací raut a dvakrát snídaně. Poukaz koupíte třeba rehabilitační centrum Bitnar v Kladně.

Kuchařka pro masožrouty

Jak se vyznat v mase a co zněj uvařit poradí kuchařka
Hovory  s řezníkem aneb Kuchařka pro dceru z masa a kostí je určená všem ženám, které si v řeznictví nevědí příliš rady. Bestseller vydavatelství Smart Press obsahuje přes 200 vyzkoušených českých i světových receptů na masité pokrmy, omáčky, saláty a přílohy. Než ale autorka naučí čtenáře receptům, odvede je nejdřív do řeznictví a nasměruje správným směrem (někdy k mletému masu na kuličky, jindy k hovězímu na guláš). Kniha má 352 stran a doporučená obchodní cena je 599 Kč.

Čajový set pro chvíle klidu

Jaký jiný design by měl mít čajový set než gejšu
Originální souprava Golden geisha potěší každého, kdo v chladných zimních měsících rád relaxuje u šálku dobrého čaje. Japonská souprava obsahuje dvoustěnný porcelánový termopohár s víčkem a sítkem, kovovou čajovou dózu, japonský zelený čaj sencha a deset čokoládek s mletým čajem matcha a křupavými lístky zeleného čaje. Set stojí 860 Kč.

Přikryjte se Snoopym!

Snoopy potěší všechny věkové kategorie
Oblíbená postavička psíka Snoopyho není dárkem jen pro děti, radost povlečením ze 100% přírodní bavlny uděláte i partnerce či partnerovi. Na výběr  je hned z několika designů a barev. Navíc můžete povlečení doplnit i osuškou nebo polštářkem. Cena povlečení je 795 Kč.

Diář dietář – poradí, co jíst!

Diář Dietář poradí jak se stravovat zdravě
Svádí vaše drahá polovička neustálý boj s dietou? Neví si rady, co má vlastně jíst? Kupte ji Diář Dietář, kde kromě klasického kalendáře je i podrobný manuál na zdravé hubnutí, informace z oblasti výživy, ukázkový jídelníček a více než 40 receptů na zdravé snídaně, svačiny, obědy i večeře. Vybrat si můžete ze dvou barev, cena je 249 Kč.

Deka pro chvíle odpočinku

Deka poslouží buď pro zahřátí nebo jako přehoz přes postel
Není nad to zachumlat se do deky, která v zimě krásně zahřeje. Takový dárek udělá radost nejen vyznavačům lenošení a pohodlí, ale i těm, kteří si rádi zkrášlí interiér. Stačí trocha fantazie a z obyčejné deky se může stát neobyčejný přehoz přes pohovku nebo postel. Bavlněná deka Lima s hustým vlasem stojí 1190 Kč.

 Láhev jako housenka

Láhev Ohyo je skutečně velmi variabliní
Ve složeném stavu neměří ani 4 cm! Jakmile však do ní nalejete nápoj, má objem až půl litru! Materiál láhve Ohyo, který je testovaný na 10 tisíc složení a rozložení, neobsahuje bisfenol, PVC ani ftaláty. Láhev je ideální na výlety, pro sport, pro děti i dospělé. Jakmile totiž budete upíjet, láhev se bude zmenšovat a nezabere tak zbytečné místo třeba v baťohu nebo kabelce. Cena je 169 Kč

Prádlo - dárek pro oba!

Spodním prádlem máte dva dárky v jednom - potěšíte se jím oba partneři
Každá žena, kterou příroda v poprsí více obdařila, ví, jaký je problém sehnat kvalitní a zároveň hezkou podprsenku. Limitovaná série spodního prádla Charme ale nabízí nejen luxusní spodní kalhotky do velikosti 90 ale i podprsenky a to až do velikosti košíčků G. Deset modelů můžete vybírat v barvách fuchsie, lambursco, kardinálská červená a černá. Cena kompletu je 1248 Kč, prádlo se ale prodává i zvlášť.
Fotogalerie
9 fotografií