Hry procvičí hlavičku

Hra, která naučí děti tvořit jednoduchá slova
Autor: archiv Blesku
Chcete naučit předškoláka skládat slabiky a jednoduchá slova, tak aby vůbec nepoznal, že se učí a dobře se u toho bavil? Tak to pod stromečkem nesmí chybět hra Slabiky v dominu. Podobnou zábavu s procvičováním postřehu ale pro změnu s nejrůznějšími tvary slibuje hra Klíč a nauč se víc.

Tip: Hry, které baví a zároveň procvičují mozek, mají označení moudré sovy.

Carvingové boby Zipfy

Carvingové boby zipfy
Autor: archiv Blesku
Nadšení z nich budou předškoláci, teenageři, ale i jejich rodiče, kteří se rádi vyřádí při zimních sportech. Od těch klasických se liší hlavně tím, že se perfektně ovládají - dá se na nich zatáčet i skákat. Řídí se jen náklonem do zatáčky, přičemž se jezdec přidržuje kniplu. V Alpách už se na nich jezdí závody a na veletrhu hraček For Toys získaly cenu GRAND PRIX za nejlepší exponát. Výhodou je, že unesou až 113 kg! Cena je navíc velmi příjemná (seženete už za 599 Kč).

Tip: Právě teď jsou k dostání i ve speciální edici Kokosy na sněhu.

Odrážedlo First BIKE

Odrážedlo First Bike udělá radost i velkým...
Autor: archiv Blesku
Dopřejte svým dětem od 2 do 5 let to nejlepší první kolo! Letos v létě získalo odrážedlo First BIKE ve Spojených státech 11 prestižních ocenění. Čím si to zasloužilo? Řadou bezpečnostních prvků, jaké u jiného dětského odrážedla nenajdete.  Ratolesti se na něm překvapivě rychle naučí držet rovnováhu, brzdit nohama  a používat jemnou ruční brzdu. Bez námahy pak drží tempo s dospělými – na procházkách i výletech na kole, a to i v terénu.

Tip: Na výběr máte hned několik barev pro kluky i holčičky. A nezapomeňte na helmu! Více na www.firstbike.cz

Matematika není nuda!

Čím vícekrát si společně s dítětem hru zahrajete, tím lépe pronikne do tajů matematiky
Autor: archiv Blesku
Nechcete, aby pro vaše druháka nebo třeťáka byla jedinou zábavou počítačová hra? Dítko je sice zvídavé, ale trochu hapruje v matematice? Zkuste mu u Ježíška objednat hru Supermatematik. Čím vícekrát si ji s ním zahrajete, tím lépe si zopakuje látku a navíc to pro něj bude zábava! Sedět jen tak s tužkou nad papírem je totiž dost nuda.

Tip:Zkuste skládat příklady na čas, uvidíte, že hra procvičí mozek i vám!

CD pro Aničky, Honzíky, Sofinky…

CD s písničkami pro každé dítě
Autor: archiv Blesku
Chcete děti překvapit?Darujte jim CD s písničkami a pohádkou od vydavatelství Milá zebra, které je nazpívané a namluvené na jejich konkrétní jméno! CD je určené pro děti ve věku 1 až 5 let a je k dostání ve vybraných knihkupectvích a na internetu. Nechte děti zaposlouchat se do deseti písniček a bonusové Pohádky o žabí princezně, kde budou hlavními hrdiny. Vybrat si můžete z 98 jmen.

Obří gumový medvídek

Takový gumový medvídek vydrží dítěti opravdu dlouho
Autor: archiv Blesku
Největší gumový medvídek na světě je 1400x větší než medvídci, které znáte z pytlíku. Chutná stejně dobře, ale  tohoto obra na posezení vaši miláčci jen tak neslupnou. Čeká je totiž cukrovinka velká 12, 5 cm s poctivými 2,3 kg želatiny. Potěšit děti můžete hned čtyřmi příchutěmi: třešní, pomerančem, ostružinou a zeleným jablkem. Gumový medvídek vydrží zabalený až jeden rok, a ani po rozbalení se  nemusíte bát, že by se vám v ledničce brzo zkazil. 

 

Úkoly plní i batolata

Barevná kostka se 48 hracími kartičkami, se kterou mohou soutěžit i batolata
Autor: archiv Blesku
Nová hra, která do soutěží zapojí i batolata! Jde o vesele barevnou měkkou kostku, kterou pořídíte společně s 48 kartičkami. Na těch jsou úkoly, které musí vaše děťátko splnit. Samozřejmě s vaší pomocí! Účelem hry je posilovat pouto mezi rodiči a dítětem, rozvíjí kreativitu, učí děti barvy a celkově podporuje jeho rozvoj.

Tip: Jde o první soutěžní hru pro děti mladší 3 let na našem trhu!

Fotogalerie
8 fotografií