Impotence není problém s početím

Mnozí pánové si pod pojmem „impotentní” představí muže, který se svou partnerkou nemůže zplodit potomka. To je ale naprosto chybná představa! „Impotence” je stav, kdy muž pravidelně nedokáže dosáhnout uspokojivé erekce. Nejedná se tedy pouze o občasné selhání, ale o pravidelné a opakující se problémy, které stále více negativně zasahují do partnerského života.

Prvotní projevy impotence

Na přicházející problémy v posteli vás může upozornit špatná nálada, deprese, rostoucí váha, pocit snížené energie, řídnoucí ochlupení, problémy se štítnou žlázou, vysoký krevní tlak, stres, poruchy spánku, návaly horka či psychické problémy.

To všechno jsou příznaky, které nakonec mohou vyústit až v erektilní dysfunkci. Často se k nim přidává i zvětšující se prostata, která taktéž vaší erekci dvakrát neprospívá.

Příčiny erektilní dysfunkce

Pokud k těmto prvotním projevům přidáte ještě diabetes, obezitu, alkoholismus, závislost na omamných látkách, kouření či kardiovaskulární nemoci, máte řádně našlápnuto k pořádnému maléru.

Máte za to, že dosáhnete erekce vždy a za jakýchkoliv okolností? Nedodržujete příliš zdravý životní styl? Myslel jste si, že se prostě jen podíváte na krásnou ženu a okamžitě vám ztvrdne? Pak vás bohužel budeme muset vyvést z omylu.

Pevná erekce je věda

Dosáhnout skutečně pevné a tvrdé erekce jako z oceli není jen tak. Je zapotřebí spousta fyziologických procesů, aby k tomu vůbec došlo. A pokud nejste úplně 100% zdráv, anebo své tělo huntujete alkoholem a cigaretami, pak je naprosto logické, že se to časem může podepsat i na vaší schopnosti dosáhnout erekce.

Pevná erekce díky bylinkám

K dlouhodobé péči o své zdraví a svou sexualitu se nejlépe hodí kotvičník zemní, maca peruánská a zinek. Tyto složky přirozeně přispívají k udržení sexuální kondice, příznivě působí na udržení správné funkce reprodukčního ústrojí, podporují sexuální touhu a pomáhají udržovat sexuální aktivitu.

Všechny tyto tři složky najdete v přípravku Zerex Ultragold. Ten je určen k dlouhodobému užití pro dlouhodobou péči o vaše sexuální zdraví.

Začínající problémy s prostatou

Začínáte pociťovat první problémy se svou prostatou? Chodíte často na záchod? V noci se budíte ze spaní kvůli častým návštěvám toalety? Pak se postarejte i o tento problém s pomocí síly z přírody.

Přípravek Prostanax na přírodní bázi vám pomůže normalizovat funkce prostaty, zachovat reprodukční schopnosti, pozitivně ovlivnit vylučovací funkci ledvin a přirozeně tonizovat hladinu mužských pohlavních hormonů ve vašem těle.

Rychlý nástup, rychlá pomoc

Pokud hledáte rychlou pomoc, která vám během pár desítek minut dodá potřebnou šťávu a sebedůvěru v posteli, sáhněte po přípravku Zerex Klasik. Ten je určen k užití hodinu před plánovaným sexem.

Zerex Klasik dokáže velice rychle podpořit vaši sexuální touhu, bleskově ovlivňuje zásobování organismu krví, pohlavních orgánů nevyjímaje, čímž v okamžiků pozitivně přispívá k pevné erekci, a celkově tak dokáže rychle zlepšit váš výkon v posteli. Opět obsahuje pouze přírodní složky a výtažky z rostlin, díky čemuž je vhodný prakticky pro každého muže.

Nebuďte k sobě lhostejný a naslouchejte svému tělu. Dokáže vám říct víc, než si sám myslíte. A pokud na sobě pozorujete první příznaky přicházejících problémů, pak to okamžitě zastavte a změňte svůj přístup k životu. Stačí vsadit na ověřenou sílu přírody a po postelových eskapádách bude vale.