Takhle to dál nejde! Nechcete přeci prožít společný život s partnerem v celibátu. Teď vám to možná nevadí a nevidíte na tom nic špatného, ale co až vám bude třeba 70 a ohlédnete se za svým životem? Pojďte společně s námi vyzkoušet 8 triků, které opět rozproudí vášeň ve vašem vztahu a zároveň mu způsobí tak silnou erekci, že ani nepomyslí na jinou.

Navoďte příjemnou atmosféru parfémem

Ne nadarmo se říká, že aby mezi vámi přeskočila jiskra, musí vám váš protějšek příjemně vonět. Silné chemické vůně zbytečně znásilňují nos našeho protějšku a rozhodně nefungují jako afrodiziakum. Existují ovšem určité složky, které fungují vždy. Ideální volbou jsou parfémy vyrobené pouze z extraktů tradičních bylin a exotických dřevin. Proto tentokrát nesměřujte své kroky do klasické parfumérie, ale na internet. Zde totiž najdete řadu erotických parfémů, které obsahují přírodní složky, jež mají vlastnosti podobné feromonům. Afrodiziakální parfémy obsahují přírodní afrodiziaka, která zajišťují okamžité zvýšení sexuální přitažlivosti.

Kvalitní erotické prádlo podtrhne vaše křivky

Každá žena miluje nákupy, tak proč si trochu nezpříjemnit den či víkend?! Pořiďte si takové erotické prádlo, které vám bude dokonale sedět, které nebude škrtit ani škrábat a bude lichotit. Uvidíte, že s takovou výbavičkou bude mít váš partner erekci jako z kamene. A i vy sama se v takovém prádle budete cítit jako bohyně lásky.

Četbou k pevné erekci

Vsadit můžete třeba na klasickou Kámasútru. Kámasútra je knihou, která zcela změnila pohled na sexualitu. Knihu tvoří 35 kapitol rozdělených do 7 částí. Celkem v ní najdete desítky nejrůznějších sexuálních poloh, které můžete vyzkoušet jak v posteli, tak i třeba v kuchyni na stole. Inspirovat se můžete také erotickým čtením z moderní knihy Zerexsutra. V té najdete nejen tipy na nové polohy, ale také opravdové příběhy, které dokáží i v chladném vztahu probudit bouřlivou jiskru vášně. Zerexsutra je moderní obdobou Kámasútry. Kniha může fungovat nejen jako součást vašeho milostného života, ale také jako skvělý dárek. Zabřeďte do sexy témat

Jen ať se dívá...

Miluje váš partner pohled na vaše tělo? Skvělé! Nyní toho můžete využít! Svlékněte se do svého nového erotického prádélka a předveďte mu taneček, na který nikdy nezapomene.

Dopřejte mu uvolnění

Přišel domů unavený a bez nálady? Připravte si pro něj erotickou masáž. Začněte jej normálně masírovat, a jakmile se trochu uvolní, spadne z něho stres a napětí, můžete jej začít masírovat i na intimních místech. Bránit se určitě nebude.

Doplňte svou erotickou výbavičku

Pohled na erotickou tématiku je velice vzrušující. Proto svému partneru dopřejte pohled na sebe se svým novým „robertkem”. Nejprve se jakože náhodou nechejte partnerem načapat se svou novou hračkou. Přitom ale rozhodně nepřestávejte. Pokud není partner z kamene, dozajista se k vám rád přidá..

Erekce z oceli

A na závěr zde máme tip na dárek, který můžete dát svému partnerovi, aby měl pevnou erekci jako z oceli. Jde o doplněk stravy s vysoce koncentrovaným složením extraktů z tradičních bylin a důležitých aminokyselin Zerex Klasik. Ten vašemu partnerovi pomůže zůstat alfa samcem za každých okolností. Založen na přírodní bázi (nachází se v něm výtažek z kotvičníku zemního, macy peruánské a L-arginin), podporuje správnou erekci a zlepšuje prokrvení penisu. Stačí užít pouze jednu tabletku před sexem a partnerův výkon bude mnohem lepší. Jedná se o jeden z nejsilnějších doplňků stravy pro podporu libida u nás a jde o nejprodávanější doplněk stravy ze všech tří produktů Zerex v Česku.

A jelikož se blíží Vánoce, je to také skvělý tip na dárek pod stromeček.