Co je příčinou předčasné ejakulace?

Vrátíme se na začátek, a to k příčině těchto potíží. Tou je nejčastěji nepravidelný pohlavní styk. Muž je dlouhodobě sexuálně neuspokojen a když pak konečně dojde na dlouho odepírané intimní hrátky, přichází vrchol dříve, než by si oba přáli. Často se právě proto setkáte s radou, že byste se tedy měli sebeuspokojovat co nejčastěji.

Řešení vs. správné řešení předčasné ejakulace

Ovšem to nebývá zcela účinné. U masturbace totiž nejde o co největší oddálení vyvrcholení, ale naopak o co nejrychlejší. Proto raději doporučujeme něco účinnějšího. Tím mohou být rozličné doplňky stravy, tabletky pro prodloužení pohlavního styku. Podporují libido, chuť na sex, přispívají výdrži a celkové kvalitě sexuálního života. Díky tomu přispívají také k duševní pohodě a znovunavrácení sebevědomí v posteli. Mají stimulační účinky a mnohým pánům už nejednou pomohly.

Vyzkoušejte produkty na podporu libida

Takové doplňky stravy vyzkoušelo již téměř 20 % mužů. Tedy prakticky každý, kdo se s předčasnou ejakulací osobně setkal. Doplňky stravy jsou totiž mnohem účinnější, než babské rady.

Jedním takovým doplňkem stravy, u kterého uživatelé potvrzují prodloužení pohlavního styku až o 30 minut, je Zerex Extralong. Jedná se o certifikovaný výrobek, který má rychlý nástup účinku, příznivě ovlivňuje intimní život, udržuje erekci a je volně dostupný online.

Slova odborníka závěrem

Nenechte se zastrašit takovým problémem, jakým je předčasná ejakulace. Jeho řešení je jednodušší, než si myslíte. Také uznávaný odborník v oblasti sexuologie MUDr. Václav Urbánek, CSc. doporučuje raději než trápení sáhnout po osvědčeném produktu: „Zerex extralong přispívá k oddálení ejakulace. Nejedná se o lék předepisovaný na recept, nýbrž je to doplněk stravy. Pokud jste ve vašem věku v zásadě zdráv, není k užívání Zerex extralong žádná překážka.

Věříme, že jsme vám tímto článkem pomohli a spadl vám alespoň menší kámen ze srdce. Pokud o doplňku stravy Zerex Extralong začínáte uvažovat, ale přece jen chcete znát podrobnější informace, navštivte online odbornou poradnu MUDr. Václava Urbánka, CSc., kde získáte další užitečné informace.