V průběhu dvou dní najdete na pražském holešovickém výstavišti přehled hvězdných kosmetických novinek, můžete vyzkoušet řadu přípravků a procedur na vlastní kůži, vystavovatelé vás seznámí s revolučními zkrášlovacími a relaxačními technikami a nabídnou trendová řešení napříč oborem. Pozornost bude věnována doslova každému kousku těla – od vlasů přes obličej, dekolt, nehty až po chodidla.

Pro zdraví

V rámci veletrhu můžete navíc navštívit bezplatnou dermatologickou poradnu, kde vám odborníci otestují pleť a navrhnou řešení případných problémů, podobně si v tradičním Stanu proti melanomu lze pod záštitou Prof. MUDr. Petra Arenbergera nechat zdarma vyšetřit mateřská znaménka. Nabízí se zároveň možnost využít bezplatné měření zraku a konzultaci vhodných řešení pro odstranění dioptrií. Pokud vás zajímá aktuální složení vašeho těla, i o něm můžete získat informace pomocí odborných měření a konzultací. Jedinečná šance se nabízí pro ty, kdo uvažují o plastické operaci. Plastický chirurg MUDr. David Tomášek při bezplatné konzultaci zájemce podrobně seznámí s průběhem jednotlivých zákroků.

Show plná krásy

Veletrh doprovodí také zábavné programy, ať už v podobě vlasové show světového formátu či Make-up show nabízející přehlídku extravagantního make-up líčení a speciálních efektů na známých tvářích. Profesionální vizážisté z Asociace vizážistů a stylistů ČR vás pak zdarma nalíčí v tzv. Make-up pointu. Atraktivní disciplínou bude také Nail Design 2014 – již 5. Mistrovství České republiky profesionálních nehtových designérek nebo Profi Studio Nail Cup 2014 – 7. Mistrovství České republiky v kombinovaných nehtových technikách modeláže a studiového zdobení nehtů, a uskuteční se také make-upová soutěž World Make Up Wars. V rámci veletrhu pak můžete poznat vítězku již 9. ročníku soutěže krásy iMiss 2014 nebo shlédnout módní přehlídku luxusního spodního prádla na finalistkách soutěže o nejkrásnější českou fotomodelku Czech Beauty.

Odejděte ještě krásnější

Návštěvníci veletrhu mohou zažít úžasnou velkou proměnu zdarma. Zahrnuje nový účes, líčení, styling a péči o nehty. Změnu podstoupí výherci z facebookové soutěže a také vybraní jedinci z řad příchozích.