I letos Milka připravila veselé malované kalendáře a nejen to. Vyzkoušejte naše čokoládové inspirace a potěšte sebe i své nejbližší čokoládovými dobrotami Milka.

Autor: Mondelez Czech Republic

Vánoce se blíží a s nimi čas sladce provoněných domácností, rodinné pohody a těšení se na Štědrý den. K překvapení mnoha lidí patří adventní kalendáře s poschovávanými drobnostmi za 24 okénky mezi poměrně zavedenou tradici, podobně jako vánoční strom nebo dárky. První zmínka o takových kalendářích pochází už z druhé poloviny 19. století. Tehdy vznikaly ručně a byly unikátními uměleckými díly. Dopřejte si kouzlo Vánoc každý den s hravými adventními kalendáři od Milky, ve kterých najdete 24 různých čokoládových figurek z pravého alpského mléka s krémovou mléčnou náplní.

K dostání ve 200g balení. Cena 179,90 Kč.

Autor: Mondelez Czech Republic

Ta nejjemnější odměna…

Během zimních dní můžete zažít spousty zábavy. S kamarády nebo rodinou můžete například uspořádat tradiční sněhovou koulovačkou. Pokud už budete mít omrzlé prsty, ale pořád chcete prožít radostné chvíle, vyzkoušejte novinku Milka Snowballs Oreo. Čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná jemnou mléčnou náplní s kousky Oreo sušenek vás zaručeně rozveselí. 

K dostání ve 112g balení.  Cena 89,90 Kč.

Autor: Mondelez Czech Republic

Pohádkový prožitek…

Čokoládové postavičky patří neodmyslitelně k vánočnímu období stejně jako vánoční stromeček a pohádky. Potěšte na Mikuláše sebe i své blízké figurkou z nejjemnější mléčné čokolády a alpského mléka. Atraktivní design Santy nebo sněhuláka vám zpříjemní i ty nejdelší zimní večery.

Santa k dostání v 100g balení. Cena 56,90 Kč.

Sněhulák k dostání v 50g balení. Cena 29,90 Kč.

Autor: Mondelez Czech Republic