Hodinky - povinná výbava pro každou ženu

Náramkové hodinky by určitě neměly chybět v žádné šperkovnici. V dnešní době už neslouží pouze jako ukazatel času, ale řadí se mezi výrazné oděvní doplňky. Vybírat můžete z nadčasových kousků, ale také z klasických hodinek, které se poslední dobou těší velké oblibě. Hodinky doplňují skvěle elegantní i sportovní modely – záleží pouze na tom, čemu dává jejich nositelka přednost. Stačí jen vybrat ten správný kus! Sice se říká „Diamant – nejlepší přítel ženy“, ale určitě nemusíte utrácet statisíce, abyste potěšili svou ženu krásným šperkem!

Autor: Shutterstock

Náušnice - dokáží rozzářit celý outfit

Správný výběr náušnic dokáže celý outfit i vzhled dané osoby hodit do úplně jiných rozměrů! Záleží na vás, zda zakoupíte buď obyčejné „pecky“, nebo třeba výrazné veliké náušnice, které se vyrábí v různých barevných provedeních a z různých materiálů. Nevíte, jak správně náušnice vybrat? Věnujte velkou pozornost především tomu, jak elegantně, či sportovně se vámi obdarovaná žena obléká a jaké barvy převládají v jejím šatníku! Náušnice jakkéhokoliv tvaru jsou milým dárečkem, ze kterého bude každá naprosto unešená.

Autor: Shutterstock

Náhrdelník - upoutá pozornost

Stačí jeden výrazný kousek a outfit se změní k nepoznání. Vybírejte tedy pečlivě, i mezi bižuterií se dají najít opravdu nádherné náhrdelníky, za které nemusíte utratit celý majlant. Nalezněte ten pravý, se kterým potěšíte pod stromečkem! Může to být buď kovový a pevný náhrdelník, anebo třeba náhrdelník s perlami, korálky a mušlemi navlečenými volně na provázku! Možností je nepřeberně! A pokud oplýváte manuální zručností, určitě můžete zkusit vyrobit nějaký pěkný módní kousek sami.

Ženy šperky prostě milují! Vánoce se nezadržitelně blíží, a proto neváhejte a obstarejte si dárky včas!

Tipy na vánoční dárky naleznete ZDE!