Platební kartou online nebo bankovním převodem? Možností, jak za svou oblíbenou zábavu platit existuje hned několik. Víte ale, že s paysafecard PIN od Sazky zaplatíte online a nemusíte si lámat hlavu s tím, že nemáte k dispozici platební kartu nebo nevlastníte bankovní účet. Stačí navštívit některý z terminálů Sazky, nahrát požadovanou hotovost a užívat si placení snadno a bezpečně. Navíc, když si na terminálu Sazky pořídíte PIN Paysafecard v minimální hodnotě 500 korun a zaregistrujete ho na webu, můžete hrát o PINy v celkové hodnotě 100 000 korun. Akce platí až do 14. srpna.

Jak paysafecard funguje?

Platit můžete třemi způsoby, a to zakoupeným PINem, pomocí mobilní aplikace nebo „my paysafecard“ účtem. První možností je předplacený PIN kód, který zakoupíte na terminálech společnosti Sazka. Zde si jednoduše vyberete, jakou částku chcete na svůj PIN nahrát a pak s ní libovolně platíte. Placení pomocí kuponů usnadní i mobilní aplikace, která je dostupná pro Android i iOS. Díky aplikaci budete mít neustálý přehled o dění na vašem účtu. Umožní vám také platit naskenováním QR kódu. Pokud byste paysafecard rádi využili častěji, můžete si založit online účet, kde si snadno nahrajete své PINy a budete tak mít lepší přehled o utracených financích.

Kde paysafecard využít?

Posloucháte hudbu přes Spotify nebo Deezer, stahujete aplikace v Google Play, nebo si kupujete hry a herní doplňky na Playstation či Xbox? Paysafecard podporuje ty nejznámější počítačové, konzolové a mobilní hry i vybrané aplikace a služby. Náš TOP 10 aplikací, bez kterých se neobejdete, je tady:

  1. Spotify
  2. Google Play
  3. Deezer
  4. Xbox
  5. League of Legends
  6. Microsoft
  7. Playstation
  8. Steam
  9. Roblox
  10. EPIC Games

Kromě výše uvedených aplikací využijete paysafecard na více něž tisícovkách e-shopů. Pokud si nejste jistí, kde všude je možné platit s paysafecard, navštivte hlavní webové stránky, na kterých je přehledně vypsán seznam všech e-shopů, nebo stačí sledovat logo Paysafecard všude tam, kde rádi nakupujete.