Největší odborník je samotný výrobce  

Porotherm od Wienerbergeru je jednička na trhu se stavebními materiály. Cihly navrhuje a vyrábí tak, aby odpovídaly těm nejpřísnějším požadavkům na moderní, zdravé a bezpečné bydlení. Všechny jejich produkty mají špičkové akustické a tepelně izolační vlastnosti. Značka navíc jako jediná nabízí 100% přírodní cihly pro jednovrstvé obvodové zdivo. Díky jejich náplni z minerální vaty není nutné žádné další zateplení.

Podtrženo sečteno, Porotherm si zakládá na tom, aby bylo všechno pořádně. Ať už jde o výrobu cihel, založení zdiva nebo právě výpočet zdiva na hrubou stavbu. Dokáže vám poradit s konkrétními typy cihel a překladů pro různé části vaší stavby i s vhodnými spojovacími materiály, a ještě přesně vypočítat, kolik budete čeho potřebovat. Žádný zdlouhavý proces vás ale nečeká. Žádost o kalkulaci vyřídíte během chvilky z pohodlí domova díky online formuláři, a navíc vás to nebude stát ani korunu. Tuto službu totiž Porotherm poskytuje zdarma.

Porotherm nabízí cihly v hodnotě 150 000 Kč  

Pořádné cihly mohou být i zadarmo. Jak je vyhrát? Jednoduše. Prvním krokem je bezplatná a nezávazná kalkulace přímo od výrobce. Stačí vyplnit formulář a nahrát projektovou dokumentaci, podle které vám odborníci z firmy Porotherm doporučí vhodný materiál a vypočítají veškeré náklady. Vítěz soutěže získá stavební materiál v hodnotě 150.000 Kč na stavbu domu. Pokud se tedy chystáte stavět, teď je ten správný čas. Pozor! Abyste mohli soutěžit, žádost o kalkulaci je třeba odeslat do konce března.

Autor: Wienerberger s.r.o.

Postavte dům z cihel Porotherm a bydlete pořádně  

Uděláte si kalkulaci materiálu, dostanete cenovou nabídku a co pak? Už se jen těšit, jak z cihel před vašima očima vyroste váš vysněný dům. Samotná nabídka vás však k ničemu nezavazuje. Kalkulace stavebního materiálu Porotherm je zdarma, veškeré informace už vám zůstanou a je jen na vás, jaký další krok uděláte.

Tak na nic nečekejte a ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE o cihly v hodnotě 150.000 Kč!