* Jak jsem dělala autoškolu: "Největší problémy mi dělalo rozjíždění do kopce. Jezdila jsem škodovkou 105 nebo 120 a moje autoškola na Vinohradech zrovna sídlila v kopci..."

* Moje první auto: "Škoda Favorit ve dvaceti letech. Stál asi 70 tisíc. Pak jsem měla dva golfy. Já jsem byla ulítlá na volkswageny."

* Jakou opravu zvládnu: "Nevím, jak jsou utažené šrouby, ale kolo bych asi vyměnila."

* Za co platím pokuty: "Za parkování... Schovávám je v přihrádce, a když se mi tam udělá takový štůsek deseti pokut, tak je jdu zaplatit na Korunní nebo do Opletalky."

* Jak se hodnotím jako řidička: "Jsem chlapík! Jednu ruku na volantu, nakloněná doprostředka. Jezdit mě učil táta ještě předtím, než jsem měla řidičák."

* Největší rychlost, jakou jsem jela: "Naměřili mi 213. Bylo to na dálnici na Brno, kde byla značka 60 km/h a dálnice byla stažená do jednoho pruhu. Měla jsem půjčené auto a policajt mi řekl, že je to největší rychlost, kterou tam naměřili asi za posledních čtrnáct dnů. "Nedám vám pokutu ani neseberu řidičák. Podívejte se takhle pěkně doprava, tam jsou dva pomníčky, a doleva, tam jsou tři." A od té doby si to pamatuji. Nejezdím sice 130 km/h, ale nad 150 nejedu. Je to zbytečné."

* Já a havárie: "Měla jsem jednu strašně mega trapnou. Přijížděla jsem v Praze z Karlova náměstí do Vodičkovy ulice z vedlejší a pán přijížděl zprava, přibrzdil a dal mi dálková světla, abych jela. Tak jsem jela a on to do mě napálil..."

* Jak nadávám v autě: "Strašně. Tam se vyřádím a "vysprostím"."

* Co mě dokáže vytočit: "Když jede pán pomalu v levém pruhu a nedokáže si uvědomit, že by mohl uhnout. V Praze to pochopím, ale na dálnici ne."

* Kdy jsem se nejvíc bála: "Bojím se jezdit s cizími lidmi. Jednou jsem měla nějaké tušení, když jsem měla jet někam se známými. Nakonec jsem se rozhodla jet svým autem. A oni se skoro zabili."

* Sex v autě: "Dobrý. Víc ale neřeknu, protože kdo jezdí autem, tak to zažil."

* Já a stopování: "Stopovala jsem jednou a byla to hrůza. Stopli jsme pána v avii, byl super, ale mysleli jsme, že tam bude za hodinu, a on nás vezl čtyři hodiny."