Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

MEGATRHÁK startuje v pátek: Na ruku až 100 tisíc korun! I my jsme vyhráli, jásají čtenáři Blesku

/
 • Megatrhák Blesku startuje už v pátek 16. 9. 2022
  13. září 2022 ● 09:01

  Vyhrát 100 tisíc korun na ruku? S nejsnadnější hrou Blesku to není nic nemožného. MEGATRHÁK startuje již tento pátek. Zkusit štěstí a získat finanční hotovost můžete denně až do 16. října. Jak s pěknými sumičkami naložili výherci z minulých her?

 • 1.

  Jiřina Felixová (74) ze Staňkova získala nejvyšší výhru

  100 tisíc na kotel a synům

   

   Nejvyšší částka, o niž se hrálo v MEGATRHÁKU Blesku, přistála na účtu Jiřiny Felixové (74) ze Staňkova. Část věnovala rodinám svých tří synů, zbytek padl na kotel. Paní Jiřina se díky Blesku těšila z rovných 100 tisíc. A protože má tři dospělé syny, chtěla udělat radost i jim.

   

  „Každá rodina tak dostala po deseti tisících. Zbylo krásných 70 tisíc na nový kotel, starý nám už totiž dosluhuje,“ popsala s tím, že už ho mají objednaný. „Doma ho ještě nemáme, a tak stejně jako na něj čekáme, čekají i penízky,“ svěřila se výherkyně. Na další kolo hry se paní Jiřina těší. „Máme předplatné, takže hrát budeme určitě i dál. Už jsme sice jednou vyhráli, ale co kdyby,“ smála se.

 • 2.

  Mirka Kličková (60) z Pleteného Újezdu

  Oslava jubilea

   

   Jako na zavolanou štěstí zamířilo k Mirce Kičkové (60) z Pleteného Újezdu. Kulaté narozeniny díky 10 tisícům z MEGATRHÁKU oslavila s nejbližšími v restauraci. V DENNÍ HŘE vyhrála paní Mirka těsně před oslavou svých kulatých narozenin. „Je to životní jubileum. Výhra se opravdu hodila. Přidala jsem tak peníze na oslavu s rodinou a blízkými přáteli. Společně jsme hodovali v kladenské restauraci,“ popsala šťastně. Mirka nezapomněla ani na svého psího miláčka. „Anakyn, kterému říkáme zkráceně Any, si pochutnal na dobrůtkách,“ dodala.

 • 3.

  Brigita Planková (64) z Kravař

  Wellness s rodinou

   

   Blesku bavila Brigitu Plankovou (64) z Kravař na Opavsku. A ještě aby ne, když vybojovala deset tisícovek. S celou rodinou vyrazila na wellness prodloužený víkend. „Moc jsme si to užili. Jezdíme s celou rodinou, tedy devět lidí do apartmánu ve Světlé Hoře, a tak jsme penízky použili na tuto naši tradici,“ pochlubila se paní Brigita s tím, že navštívili i známou elektrárnu Dlouhé stráně. Hrát prý bude dál. „Této skvělé hře jsem věrná od počátku. Nejdřív to byl TRHÁK, pak MEGATRHÁK,“ říká bývalá poštovní doručovatelka.

 • 4.

  Anna Tumpachová (70) z Bohumilic

  Koupila si nové brýle

   

  Paní Anna Tumpachová (70) z Bohumilic utratila 10tisícovou výhru praktickým způsobem, koupila si nové dioptrické brýle. Původně měla v plánu použít peníze na zateplení domu, ale suma přišla vhod jinak. „Nakonec jsem si musela pořídit nové brýle a celá výhra byla hned fuč,“ prozrazuje výherkyně. „Určitě se zúčastníme MEGATRHÁKU zase. Hned jak to začne, jdeme na to. Máme s manželem Blesk předplacený, takže ho dostáváme až do schránky.“ říká paní Anna, která kromě čtení novin ráda vaří a šije.

 • 5.

  Jana Friedrichová (71) z Chebu s manželem

  Prožili krásnou dovolenou ve Francii

   

  Jana (71) a Werner (75) Friedrichovi měli kliku a vyhráli nádherných 10 tisíc v MEGATRHÁKU. Rádi cestují, tak výhra šla hlavně na zájezd do Francie. Manželé do toho šli naplno a výhru si patřičně užili. „Byli jsme s dětmi na večeři v jedné výborné restauraci a za zbytek jsme jeli na dovolenou do města Štrasburk ve Francii. Konal se tam turistický pochod,“ vypráví paní Jana, která je věrnou čtenářkou Blesku. „To se ví, že to v MEGATRHÁKU zkusíme znova. Věřím, že nám popřeje štěstíčko i napodruhé a budeme moct zase vyrazit někam po Evropě,“ zasněně doufá výherkyně, která spolu s manželem zbožňuje turistiku.

  Fotogalerie
  5 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy