Blesk kupuje pravidelně den co den, i v neděli. Aby měl své noviny u sebe, jezdí pro ně k benzince do sousedních Zdic. „Trhák jsem ale začal hrát až před pár dny. Pořád jsem se nemohl rozhodnout, jestli do toho jít. Pak jsem si ale řekl: co kdyby to vyšlo. A podařilo se,“ smál se vyučený nástrojař, který pracuje jako strojník v soukromé firmě.

Bez legrace

Přesto však, když David dostal zprávu o tom, že se na něj usmálo štěstí a v Denní hře Trháku získává slušnou částku, nemohl uvěřit. „Myslel jsem si, že je to nějaká legrace. Ještě nikdy jsem totiž nic nevyhrál, ani pátou ve sportce, kterou si občas vsadím,“ líčil. Uvěřit prý nemohla ani jeho přítelkyně Klára (21).

Nevynechá

David Král se netají tím, že má velikou radost. „Budu se mít jako král,“ žertoval, když o den později přebíral šek na toho jít. Pak jsem si ale řekl: co kdyby to vyšlo. A podařilo se,“ smál se vyučený nástrojař, který pracuje jako strojník v soukromé fi rmě. Bez legrace Přesto však, když David dostal zprávu o tom, že se na něj svou výhru. „Přesvědčil jsem se, že s Bleskem se dá opravdu vyhrát. Jakmile bude další soutěž, jdu do toho,“ těší se.