Notebook pro domácnost

Notebook do domácnosti by měl mít dostatečně velký displej na sledování filmů a pohodlnou práci s internetem. Vhodnější je i větší disk na ukládání multimédií, webkameru a mikrofony, pro videohovory se vzdálenějšími členy rodiny. Pokud řešíte hmotnost, tak nemusíte. Domácí notebook budete brát stejně tak maximálně o víkendu na chalupu.

Jaký notebook vybrat pro studenty?

Notebook pro studenty by měl být hlavně výkonný, lehký na přenášení a baterie by měla mít dlouhou výdrž. Ideální úhlopříčka je pak 14 palců. Doporučujeme i samostatnou grafiku pro rychlejší výpočet scény a samozřejmostí by mělo být připojení internetu přes Wi-Fi a Ethernet.

Notebooky pro nejnáročnější

Tak tady už by měly být požadavky na notebook větší. Výkonný procesor, dostatek RAM a rychlý SS disk. Vhodné je i rozšíření o dokovací stanici a zabudovaný výstup pro projektor. Wi-Fi a Bluetooth už považujeme u těchto počítačů za samozřejmost, stejně tak i pokročilou možnost zabezpečí ochrany údajů-

Nechcete příliš zatížit rodinný rozpočet?

S chytrou alternativou přichází projekt Refurbished, e-shop se slovenskými kořeny, který nabízí renovovanou techniku za příjemné ceny. Díky němu nemusíte snižovat své požadavky na výkon notebooku nebo PC, ale zároveň nezruinujete svůj rozpočet.

Autor: MB TECH BB

Renovovaný není repasovaný

Pozor, toto si lidé velmi často a rádi pletou. V případě renovovaného kousku si rozhodně nekupujete pokažený nebo opravovaný kus. Pracuje se s technikou, která je ve 100 % stavu a tu pak čistí, testují a obnovují tak, aby byla na co nejvyšší úrovni jak po funkční, tak vizuální stránce. Jen 5 % všech strojů vyžaduje výměnu komponentů – a stroje po takové výměně jsou ještě více testované.

Důkladné čištění
Důkladné čištění
Autor: MB TECH BB

Jednotlivé komponenty pak projdou rukama zkušených specialistů na renovaci, kteří je zkontrolují, vyčistí, připravují české klávesnice, nahrávají software, testují a leští tak, aby byly na co nejvyšší úrovni jak po funkční, tak vizuální stránce.

Jen 5 % všech zařízení vyžaduje výměnu komponentů – a stroje po takové výměně jsou ještě více testované. Že je renovovaná technika budoucností dokazuje i to, že za loňský rok prodala firma na Slovensku více než 35 tisíc kusů renovované výpočetní techniky a jen v Čechách spolupracuje už s více než 70ti partnery!

Za stejnou cenu daleko víc muziky

A nejen muziky. Za cenu nových plasťáků, neboli levných plastových notebooků, totiž můžete mít renovovaný stroj business třídy s hliníkovým tělem a opravdu výkonnými komponenty. Na Refurbished najdete ty nejlepší kousky značek HP, Dell, Lenovo nebo Fujitsu-Siemens. Naprostá většina notebooků má minimálně 8 GB RAM, procesory i5 a SSD disk. To zní mnohem lépe, než plastový model za podobnou cenu v běžném obchodě. Těšit se můžete také na úplně novou klávesnici s českou diakritikou, kterou je při renovaci vybavený každý notebook.

Čištění komponentů a jejich update
Čištění komponentů a jejich update
Autor: MB TECH BB

Pořád váháte?

Pořád váháte, zda si „pro jistotu“ nepořídit úplně nový kus? Společnost při koupi nabízí celou řadu výhod – samozřejmostí je dvouletá záruka, kterou si můžete prodloužit až na pět let, opravdu rychlý servis, ekologické balení a široká síť partnerů. U těch si můžete svého favorita nejen prohlédnout, ale také otestovat jeho výkon.

Společnost nakupuje zhruba 1000 kusů techniky týdně, a to v drtivé většině ze zemí Evropské unie. Přestože jde většinou o kousky ze zahraničí, samozřejmostí je úplně nová klávesnice s českou diakritikou, kterou je při vybaven každý renovovaný notebook.