Podzim je tady a s ním i doba, kdy aerolinky a nejrůznější dopravci přicházejí se slevami a výprodeji. Proč tedy zůstávat v peřinách a koukat se na televizi, kde pořád dokola dávají to samé, a nevyrazit raději na cesty? Levné letenky jsou jedna věc, stále je zde však ubytování, které je noční můrou nejednoho z cestovatelů. Výsledný rozpočet totiž dokáže pořádně zruinovat i v případě, kdy se spolehnete na last minute hotely až na místě.

Ubytování seženete kdekoli, stačí mít chytrý telefon

Dojedete například do Paříže, stojíte v centru metropole, a i když je nádherný večer, neradi byste jej přečkali venku na ulici. Blízké hotely cenami značně převyšují dostupný rozpočet a bavit se s Francouzem, kde se dá v okolí najít levné ubytování, je bez plynulého ovládání místního jazyka téměř nemožné. Co teď? Zkuste novou aplikaci na hledání hotelů.

Najdete si hotel na dnešní noc v nejbližším okolí, ale i ubytování na plánovanou dovolenou. Všechny výsledky navíc můžete třídit podle nejrůznějších kritérií.
Najdete si hotel na dnešní noc v nejbližším okolí, ale i ubytování na plánovanou dovolenou. Všechny výsledky navíc můžete třídit podle nejrůznějších kritérií.
Autor: HotelsCombined.cz

Asi málokdo z nás dnes chodí bez mobilního telefonu v kapse. Chytré smartphony s operačním systémem iOS od Apple a Androidem od Google trhají prodejní rekordy a díky nim je dostupnost informací a služeb opět o krok blíže. Připojíte se v nejbližší kavárně k internetu, začnete hledat a právě nejrůznější srovnávače hotelů mohou v podobných situací doslova vytrhnout trn z paty.

Uživatel s jejich pomocí totiž může jednoduše nalézt ten nejlepší hotel, který mu bude vyhovovat nejen lokalitou, ale i cenou.

Více než 400 000 hotelů v kapse zdarma a česky

Jedním z nejpopulárnějších vyhledávačů a srovnávačů ubytování je HotelsCombined.cz, který sjednocuje data z nejlepších světových portálů do jednoho jediného. Až doposud jste však kvůli vyhledávání museli zapínat webový prohlížeč a až poté v něm začít hledat.

Jaký typ pokoje preferujete? Anebo chcete bydlet u konkrétní památky? S touhle aplikací to není problém.
Jaký typ pokoje preferujete? Anebo chcete bydlet u konkrétní památky? S touhle aplikací to není problém.
Autor: HotelsCombined.cz

Nová aplikace pro iOS a Android tento problém eliminuje a můžete tak kdekoli na světě snadno dohledat, zda je v okolí hotel právě pro vás. V databázi služba ukrývá kolem dvou milionů nabídek pokojů a apartmá, přičemž pokrývá přes 120 000 destinací po celém světě. Aplikace srovnává nabídky mnoha rezervačních portálů, z těch nejznámějších třeba Expedia, Hotels.com nebo Getaroom.

U každého hotelu si uživatel může zobrazit fotografie, mapu s přesnou lokalitou, detailní popis služeb, nebo třeba důležitý prvek ve formě hodnocení ostatních cestovatelů. Při vyhledávání pak není problém filtrovat nabídky podle ceny, počtu hvězdiček, oblíbenosti a polohy. Po nalezení ideálního ubytování vás pak již dělí jen krok od samotné rezervace, kterou lze taktéž snadno provést z prostředí telefonu.

Dejte sbohem cestovním kancelářím a vyrazte do světa levněji

Novinka podporuje více než 40 světových jazyků a milým překvapením je i zahrnutí češtiny. Jednoduché ovládání, žádné reklamy a obrovská databáze hotelů, to vše dělá z aplikace služby HotelsCombined.cz ideálního společníka na cestách.

Instalace je možná zdarma pro chytré telefony s operačním systémem iOS a Andoroid. Stahovat aplikaci můžete v oficiálních marketech, nebo prostřednictvím následujících odkazů:

A kam vyrazíte vy?