Původně byl v plánu jen odpočinek

Dívky vyrazily v doprovodu produkčního týmu, médií a partnerů. Romantické prostředí hotelu Amounda Bay si užily už v květnu. Soustředění, které dívkám poskytla CK Pantour, však mělo hodně náročný program. Teď si dívky stihly užít i trochu volna: „Původně jsme plánovali jen odpočinek. Nakonec se však hodně fotilo. Holky si to ale užily,“ smála se moderátorka Veronika Farářová, která dívky doprovázela.

Když je focení zábava
Když je focení zábava
Autor: Miss

Na pláži vznikly i opravdu sexy snímky

Za objektiv se opět postavila Petra Odrazilová: „Fotili jsme hlavně pro partnery, ale na pláži vznikly i opravdu sexy snímky. Teď mě čeká spousta editování, ale výsledek určitě bude stát za to,“ prozradila fotografka. A zatímco vítězky si z dovolené odvezly „pouze“ sexy snímky, jiná z účastnic dostala zásnubní prsten.

Karin-Křížová si také -vybrala svůj šperk u Jitky Kudláčkové
Karin-Křížová si také -vybrala svůj šperk u Jitky Kudláčkové
Autor: Miss

Nečekané zásnuby!

„Byl to šok, vůbec jsem to nečekala. Normálně jsme se všichni večer bavili a najednou jsem viděla, jak tam Honza klečí s prstýnkem v ruce,“ prozradila Lea Šteflíčková. Ta však zásnubní prsten nedostala. O výjimečné překvapení se totiž postaral Jan Čermák, kterého do Řecka poslala partnerská firma RC Europe. O ruku pořádal svoji přítelkyni Mariku.

Nečekané zásnuby!
Nečekané zásnuby!
Autor: Miss

„Někteří jsme to věděli předem, protože třeba mě požádali, abych jim k zásnubám zazpívala, což mě moc potěšilo. No a taky jsme na terase hotelu vyměňovali klasické žárovky za ty od Xiaomi, abychom mohli na ten samotný akt ztlumit osvětlení a navodili správnou atmosféru. A měnit na tajňačku tolik žárovek byla docela psina,“ směje se ještě teď Karin Křížová, která byla mezi finalistkami známá jako nejlepší zpěvačka.

Nečekané zásnuby!
Nečekané zásnuby!
Autor: Miss

Dojatá byla i Karolína Kokešová: „Byl to opravdu hezký moment. Myslím, že to Honza vymyslel moc pěkně a musím říct, že když se zeptal a čekal na odpověď, byla jsem možná víc nervózní, než on sám. V jednu chvíli mi ukápla i slzička a dokonce jsem se začala těšit i na vlastní zásnuby,“ dodala jedna z vítězek.