"Bylo to poprvé, co jsem navštívila věštce. Trochu jsem se bála, přece jenom není dobré dívat se do budoucnosti, ale řekl mi tolik hezkých věcí, že se na nadcházející rok moc těším," řekla Blesk.cz zpěvačka.

Na odpoledním dýchánků, který pravidelně pořádá Věštírna známé herečky Květy Fialové, se Iveta na svou budoucnost zeptala šamana Pavla Švarce. "Moc toho nemohu prozradit, protože by se to nemuselo vyplnit. Příští rok prý potkám svou osudovou lásku, upevní se mi zdraví a konečně se mi bude dařit vydělávat peníze," tvrdí Bartošová, která už dlouho nevypadala tak dobře a spokojeně, jako nyní.

I když se v restauraci Botanicus podávalo víno, Iveta zůstala věrná vodě a mátovému čaji. "Už delší dobu nepiju alkohol a e mi opravdu dobře," opakuje stále dokola zpěvačka.

Bartošová musela před koncem roku řešit nepříjemný problém se svém týmu. Před několika dny se rozloučila s tanečníkem Theodorem. "Na vystoupení jezdil se zpožděním, nechodil na zkoušky, měla jsem z něj špatný pocit, tak jsme se rozloučili," svěřila se Iveta, která si za neposlušného Thea už našla náhradu.

"Zkoušíme denně a myslím, že to půjde. 20. prosince mám v Uhříněvsi vánoční koncert, tak se všichni mohou přijít podívat," dodala nová a lepší zpěvačka.

Fotogalerie
11 fotografií