Není žádným tajemstvím, že Iveta Bartošová trpí panickým strachem z nemocnic a lékařů, a tak své obavy zahání alkoholem.

„Jeli jsme na jih a během cesty si Ivetka začala stěžovat na zvyšující se bolesti hlavy s tím, že to nemůže vydržet. Chtěli jsme jet zpátky do Rakouska, kde už byla vyšetřena, nicméně bolest hlavy byla silnější a silnější, a tak jsme se rozhodli, že zastavíme v nejbližším větším městě po cestě, a to byla právě Bologna. Ivetka byla strašně nedočkavá, pořád říkala: Kdy už tam budeme, já už to nevydržím, a že si musí dát většího "cucíka", aby to vydržela,“ prozradil Zdeněk Macura, který jí pravidelné dávky dopřával.

Čím více se blížili k nemocnici, tím větší měla Iveta strach. Stres z lékařského prostředí zaháněla většími dávkami alkoholu. „Pak se ukázalo, že po příjezdu do nemocnice to množství alkoholu bylo větší než je zdrávo. Dalo mi práci přesvědčit lékaře o tom, že ten důvod, proč je Ivetka tak opilá, je kvůli tomu, že má strašné bolesti hlavy, a tak se mi je nakonec podařilo je přesvědčit, aby udělali scaning hlavy,“ brání Ivetu Macura.

Výsledky měření alkoholu tak mluví za vše - boj se strachem z lékařů Ivetu přišel na 3,37 promile. 

Fotogalerie
6 fotografií