Už na první pohled je jasné, že je Mary Magdalene závislá na plastických operacích. Nastrkala do nich už přes dva miliony korun a do nedávna tvrdila, že její poprsí váží neuvěřitelných deset kilogramů.

Teď se ovšem číslo o polovinu zmenšilo. Ne snad, že by se alternativní modelka rozhodla jít cestou větší přirozenosti. Ba naopak. Jeden implantát jí totiž prasknul a dříve gigantické prso se tak smrsklo na svou původní velikost. Vedle svého obřího dvojčete tak skoro ani není vidět a Mary vypadá, jako kdyby měla jen jedno „megaprso“. 

Podivný vzhled jí nicméně nevadí, a dokonce přemýšlí, že si své „jedno-prso“ nechá. „Lidi nemůžou překousnout, že kvůli tomu nebrečím... Promiňte, že se umím povznést nad tragédie. Život mě nikdy neporazí,“ napsala po incidentu na svém instagramu. Svěřila se navíc, že si takhle připadá jako mimozemská královna. Co vlastně prasknutí implantátu způsobilo, to ale jindy sdílná děva neprozradila. 

Video
délka: 00:26.80
Video se připravuje ...

Rakousko-německá televizní hvězdička s gigantickými prsy si zahrála na Pamelu v Pobřežní hlídce... Instagram / Jessy Bunny

Fotogalerie
95 fotografií