„Je to asi jedna z nejtěžších věcí, jaké jsem kdy musel svým věrným fanouškům sdělit,“ napsal na twitteru 74letý zpěvák. Uvedl, že s jeho hlasem je vše v pořádku, fyzicky je ale stále příliš slabý. „Jak možná všichni víte, před čtyřmi lety jsem měl vážnou nehodu, při které jsem si poranil páteř,“ dodal s tím, že od té doby je jeho jediným cílem návrat na jeviště.

Osbourne naznačil, že možná na turné již nikdy nevyrazí. „Nikdy jsem si nepředstavoval, že má vystupování na turné skončí takhle. Můj tým v současné době přichází s nápady, jak bych mohl být schopen vystupovat, aniž bych musel cestovat z města do města a ze země do země.“

Naštvaný Karel Šíp

Bývalý frontman legendární rockové skupiny Black Sabbath uvedl, že ho ničí vědomí, že musel své fanoušky zklamat. Plánované termíny jeho koncertů byly ze zdravotních důvodů v minulosti odloženy již několikrát. V roce 2020 Osbourne oznámil, že trpí "lehkou formou" Parkinsonovy nemoci. Teď to vypadá, že se milovníci jeho hudby vystoupení už možná ani nedočkají.

To je obrovská rána pro Karla Šípa... „Už minimálně třikrát sem měl přijet. Vždycky to ale zrušili. Moje rodina má na to lístky už asi pět let. No, vždy to zrušili. My v tom máme peníze, protože jsme zaplatili vstupenky. Ono to není tak, že by se vstupenky vrátily a oni by vám daly peníze. Můj kluk se na Ozzyho strašně těší," lamentoval Karel Šíp během natáčení Všechnopárty už před rokem.

Pražský koncert v rámci turné nazvaného No More Tours 2 se měl uskutečnit 19. května 2023 v O2 Aréně.

Video
Video se připravuje ...

Ozzy Osbourne Blesk TV

Fotogalerie
100 fotografií