Herci Jane Seymourová a Joe Lando si mezi svátky vyrazili na nákupy. V Malibu na Floridě společně obrazili několik obchodů. Při chůzi se drželi kolem pasu, společně se smáli a živě si povídali, a tak bylo jasné, že k sobě mají velmi blízko.

Zatímco herečka oblékla pohodlné džíny, bílý svetřík, červenou bundu a barevný šál, Lando zvolil béžové cargo kalhoty, černý svetr a hnědou koženou bundu. Společně zašli do Marmalade Cafe a posléze prošli promenádu plnou luxusních butiků Malibu Country Mart.

Jiskří to už od devadesátek

Chemie mezi herci poprvé zafungovala už v devadesátých letech, když spolu natáčeli slavný seriál z divokého západu Doktorka Quinnová (1993-1998). Zatímco krásná Jane Seymourová tehdy ztvárnila lékařku Michaelu, Joe Lando si zahrál horala Sullyho, se kterým se do sebe zamilovali a později založili i rodinu.

Od těch dob uplynulo již přes 20 let, oba herce ale dodnes pojí blízké přátelství. Když tedy Lando nedávno dostal nabídku připojit se k Jane opět před kamerou a zahrát si s ní v romantické vánoční komedii A Christmas Spark, herec ani chvíli neváhal a nabídku přijal.

Znovu milenci

„Chemie je něco, co nemůžete vytvořit uměle. Prostě to tam je, a já a Jane ji máme,“ uvedl Lando pro Forbes na konci listopadu u příležitosti propagace nového filmu, kde po letech opět hrají pár. Jane v něm ztvárnila postavu vdovy Molly, jež už nevěří na lásku - jen aby se nečekaně opět zamilovala do starého mládence Hanka (Joe Lando).

„Máme skvělou chemii. A doufám, že to tak navždy zůstane. Ale zároveň jsme také nejlepší přátelé,“ dodala herečka, které se prý s kolegou skvěle hraje kvůli oboustranné důvěře.

Jiskra mezi nimi prý před lety přeskočila prakticky okamžitě. „Je to už skoro 32 let - a dneska jsme v podstatě nerozluční,“ nechala se slyšet herečka.

Video
Video se připravuje ...

Partyšová je opět zamilovaná! Romantika v Benátkách a slova o růžových brýlích. Markéta Reinischová

Fotogalerie
101 fotografií