Někdejší modelka a sexbomba, která v oblíbeném seriálu ztvárnila Caroline Holdenovou, sekla s hraním už před dvěma desetiletími a hledáčkům fotoaparátů se jí dařilo více méně skrývat. Byla tak spatřena po dlouhých dvou letech.

Se psem vyrazila na procházku v kalhotách od pyžama, pantoflích a bundě, ovšem ani její tvář nevypadá příliš odpočatě a není to jen absencí make-upu. Co za jejím vzhledem stojí, nevysvětlila. Jen málokdo by ale poznal ženu, která ve své době patřila mezi nejkrásnější herečky.

Bleethová má za sebou navíc i boj se závislostí na drogách, který ji v roce 2000 přivedl až na odvykačku, a nevyhnula se ani problémům se zákonem. Policie například při jednom z přestupků našla v jejím autě stříkačky s injekčním kokainem a v jejím hotelovém pokoji pak byly nalezeny další drogy.

„Vědomá snaha vyhýbat se drogám je nyní součástí mého života a vždy bude,“ uvedla v roce 2003 pro Glamour a při pohledu na fotografie se jistě mnoha lidem vybaví otázka, zda ve svém úsilí vyhýbat se drogám nepolevila. Mrkněte do galerie a posuďte sami.

Video
délka: 03:09.68
Video se připravuje ...

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka youtube.com, NBC

Fotogalerie
17 fotografií