První operaci podstoupila Serena ještě jako náctiletá. V 18 letech si nechala voperovat prsní implantáty a její hrudník se z velikosti A zvětšil na DD. Vyšlo ji to tehdy na bezmála 180 tisíc korun. Jakmile ale jednou k plastické chirurgii přičichla, už nemohla přestat.

Dívka se toužila podobat Marilyn Monroe (Norma Jean Bakerová, †36), Janye Mainsfield (Vera Jayne Palmerová, †34) nebo Anně Nicol Smith (Vicki Lynn Marshallová, †39). Podstoupila ještě plastiku nosu za 263 tisíc korun a vstoupila též do světa výplní a botoxu.

Následoval oblíbený „brazilský zadek“ – tedy nejnebezpečnější plastická operace vůbec. Průměrně jeden ze tří tisíc pacientů už se po ní neprobudí, to ale Serenu neodradilo. „S výsledkem jsem moc spokojená, myslím, že se to moc povedlo. Operace kompletně změnila proporce mého těla a dala mi křivky, po jakých jsem toužila,“ citoval její slova New York Post.

I když je spokojená, na plastických operacích si žena mezitím vypěstovala závislost a skončit s nimi rozhodně nehodlá. „V budoucnu chci podstoupit víc operací, protože se chci neustále vylepšovat. Je to investice do sebe,“ myslí si. Do svého těla už nastrkala 49 tisíc dolarů, tedy více než 1,1 milionu českých korun. 

Marilyn, Jane nebo Annu Nicol ovšem příliš nepřipomíná – a někteří lidé jí to dávají náležitě „sežrat“. „Jako veřejně známá osobnost musíte mít hroší kůži. Musíte se umět od té negativity odstřihnout,“ říká rezolutně a snaží se si z kritiky nic nedělat. 

Video
Video se připravuje ...

Žena měla v těle plesnivý implantát Tiktok: melissalima713

Fotogalerie
43 fotografií