Syn slavné modelky Cindy Crawfordové jménem Presley rozhodně nebere na lehkou váhu svou lásku ke krásné přítelkyní Lexi Woodové (25), která se, stejně jako on, aktivně věnuje modelingu. Rozhodl se posunout jejich vztah na novou úroveň - a požádal ji o ruku. S nádhernou novinkou se rovnou pochlubil na sociálních sítích. 

„Lidi, udělal jsem to,“ napsal Presley stručně na instagram a přidal sérii vybraných fotografií se svou půvabnou partnerkou. Romantické snímky ze zásnub však nečekejte... Místo záběrů na propletené ruce a třpytící se prstýnek na ruce nastávající nevěsty šlo o obrázky daleko divočejší a pikantnější - na jednom například Presley drží v dlaních šťavnatý zadeček své sexy snoubenky... 

Video
Video se připravuje ...

Cindy Crawford v ikonické reklamě Pepsi Youtube.com

„Našel jsem osobu, která mě dělá tím nejšťastnějším na světě,“ pokračoval ve svém vyznání Presley, zatímco Lexi svého snoubence označila za spřízněnou duši a nejlepšího přítele. „Pokud to ještě nevíte, tak jsem zamilovaná,“ jásala. Presleyho mladší sestra Kaia Gerberová (21), taktéž modelka, dala najevo svůj souhlas se zásnubami dvojice tím, že hodila „lajk“ pod příspěvek svého bratra.

Fotogalerie
45 fotografií