Herec Tim Roth, jenž je aktuálně k vidění na Disney+ v seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička v roli Abominationa, oplakává svého nejmladšího syna. Mladík jménem Michael Cormac (†25) před více než dvěma týdny, tedy 16. října, zemřel na rakovinu. Talentovanému muzikantovi bylo jenom 25 let... Až nyní v sobě jeho nejbližší nalezli dostatek sil, aby tragickou novinku oznámili světu...

„Odešel pokojně v náručí své rodiny, která ho milovala a zbožňovala. Poslední rok bojoval s neuvěřitelnou statečností a až do konce si zachoval svůj ostrý vtip a humor,“ stojí v prohlášení zarmoucené rodiny. Mladému hudebníkovi diagnostikovali vzácný choriokarcinom v listopadu 2021. Nemoc byla rovnou ve třetím stadiu. Letos v dubnu se s tím pak svěřil svým sledujícím na sociálních sítích se smutnou poznámkou, že ne vždy si člověk může vybrat svůj osud a budoucnost.

Video
Video se připravuje ...

Trailer seriálu She-Hulk (2022) Youtube Screen Culture

Cormaca nemoc hodně poznamenala. „Rakovina mě připravila o polovinu sluchu, 60 kilo váhy a sebedůvěru. A bude pokračovat na své vražedné cestě, dokud se mi ji nepodaří nějak zastavit a zabít,“ přál si tehdy Cormac a dodával, že nemoc ho naštěstí nepřipravila o lásku ke komponování hudby. Videa, na nichž hrál na kytaru, sdílel na Instagramu ještě v létě. Agresivní nádor se ale hudebníkovi a producentovi zastavit bohužel nepodařilo a on nakonec svůj boj prohrál.

„Smutek přichází ve vlnách, stejně jako slzy a smích, když si vzpomeneme na toho krásného chlapce během 25 let a 10 měsíců, co jsme ho znali. Nezkrotné, radostné, divoké a úžasné dítě, které se teprve nedávno stalo mužem. Milujeme ho. Budeme navždy s námi, kamkoli půjdeme,“ píší truchlící o Cormacovi, jenž byl údajně ztělesněním laskavosti“ a „něžná duše, která svému okolí přinesla hodně štěstí a naděje“.

Fotogalerie
20 fotografií