Dannielynn Birkheadová oslavila 16. narozeniny! Na společném účtu, který spolu provozují na instagramu, jí dojemně popřál její táta, fotograf Larry Birkhead (49). „Před šestnácti lety se narodila moje krásná holčička,“ rozplýval se.

„Spousta lidí si myslela, že to budeš mít hodně těžké, ale možná se to týkalo spíš mě, než tebe. Skrz tragédii, trápení a dětské výbuchy vzteku, dnes záříš jasně a spoustu jsi toho dokázala,“ vzkázal dceři. Zároveň všechny varoval, aby se raději drželi dál od místních silnic – v USA totiž mohou dospívající řídit již od 16 let a Dannielynn tak získala řidičák.

Soud o otcovství

Larry svou dceru naprosto miluje. Aby ji vůbec získal do péče, musel ale pořádně zabojovat. Dívka se totiž 7. září 2006 narodila jako Hannah Rose Marshallová Sternová. Za jejího otce byl tehdy považován právník Anny Nicole Smithové, Howard K. Stern (53). 

Larry ale celou záležitost hnal až k soudu a ten mu dal za pravdu. DNA testy potvrdily, že je skutečně dívčiným biologickým otcem, a dostal tak malou do péče. Sám jí pak dal jméno Dannielynn Hope Marshallová Birkheadová. 

Matka zemřela krátce po porodu

Slavná matka malé holčičky zemřela po neúmyslném předávkování drogami, když bylo její dceři pouhých 5 měsíců. Její odkaz ale žije dál: o jejím krátkém, ale bouřlivém životě vznikla řada knih, filmů a dokonce i opera. A ačkoli je dodnes mnohými opovrhována, Larry se snaží její památku uctívat s respektem... Zřejmě i kvůli své milované dceři. 

Video
Video se připravuje ...

ANNA NICOLE SMITHOVÁ Videohub

Fotogalerie
103 fotografií