Portorikánský hitmaker Ricky Martin byl začátkem července obviněn z domácího násilí, což vedlo k soudnímu zákazu styku s údajnou obětí. První informace hovořily o milenci, se kterým se měl zpěvák stýkat zhruba půl roku. Vztah měl skončit přede dvěma měsíci a Martin to prý nedokázal přenést přes srdce.

Zpěvákův bratr teď šokoval veřejnost, když identifikoval údajnou oběť: mělo jít o synovce Rickyho Martina, Dennise Yadiela Sancheze (21). Rickyho bratr Eric Martin informaci potvrdil pro španělský zpravodajský portál Marca. 

Podle portorikánského listu El Vocero spolu zpěvák a jeho synovec po sedm měsíců udržovali milostný vztah, během kterého měl podle mladíka Martin užívat velké množství alkoholu a drog. Přede dvěma měsíci měla aféra skončit, Martin ale rozchod odmítl akceptovat. Když opakovaně slídil kolem mladíkova bydliště, měl Sanchez zažádat o soudní zákaz styku, protože se bál o svou bezpečnost – a soud mu vyhověl.

Zpěvák vše popírá

Zpěvák obvinění odmítá a tvrdí, že jeho synovec bojuje s vážnými psychickými problémy, což ostatně potvrzuje i jeho bratr Eric. „Ricky Martin samozřejmě nikdy žádné sexuální či romantické vztahy se svým synovcem neudržoval,“ uvedl jeho právník Martin Singer v pátek v oficiálním prohlášení. 

Portorikánské zákony berou obvinění z incestu velmi vážně. Pokud se údajný románek mezi Martinem a Sanchezem potvrdí, může zpěvákovi hrozit až 50 let vězení.

Martin se k obviněním vyjádřil na Twitteru 3. července slovy: „Zákaz styku proti mně je založen na zcela nepravdivých obviněních, takže odpovím prostřednictvím soudního procesu s fakty a důstojností, které mě charakterizují. Vzhledem k tomu, že se jedná o probíhající právní záležitost, nemohu v tuto chvíli učinit podrobná prohlášení. Jsem vděčný za nesčetná vyjádření podpory a přijímám je z celého srdce.“

Ricky Martin je od roku 2017 ženatý se syrsko-švédským malířem Jwanem Yosefem (37) a vychovávají spolu čtyři děti.

Video
délka: 01:29.88
Video se připravuje ...

Otec po smrti manželky zneužíval vlastní děti! tv JOJ

Fotogalerie
71 fotografií