Britney k oltáři přijela v bílém kočáře ozdobeným květy a taženým bílým koněm  plemene Camarillo, který měl zlaté podkovy. Ve sněhobílých šatech s dlouho vlečkou a závojem vypadala rozkošně. Ozdobila se diamantovými šperky od návrhářky Stephanie Gottlieb a ukázala i snubní prsteny osázené brilianty. 

Zpěvaččině cestě k oltáři za doprovodu písně Can’t Help Falling In Love od Elvise Presleyho přihlížela zhruba šedesátka svatebčanů, mezi nimi například Paris Hilton s matkou Kathy, herečky Drew Barrymore a Maria Menounos, zpěvačka Madonna či módní návrhářka Donatella Versace, která Britney navrhla svatební šaty. A nejenom šaty, ale oběma novomanželům udělala stylové župany s jejich jmény na zádech. 

Po vyřknutí ANO se Britney se Samem vášnivě políbili, stejně jako na balkóně jejího velkého domu. Když procházeli špalírem, hosté nadšeně tleskali a výskali. Na hostinu už manželé odjeli kočárem společně. 

VIDEO: Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina Instagram Britney Spears

O plné žaludky všech hostů se pak těmi nejvytříbenějšími delikatesami postarala cateringová společnost specializující se na organické lokální produkty. Podával se například předkrm z hovězího masa Kobe, tatarák z tuňáka Ahi nebo mořský okoun s fenyklem, šafránem a rajčatovo-bylinkovou omáčkou. Milovníci sladkého si pak přišli na své panna cottou s bobulovým přelivem nebo čokoládovým dortem.

Po hostině pár nasedl do přistavené limuzíny, která byla ozdobená květy a vzadu byl nápis - Navždy manželé. 

Svatbu se ještě před jejím začátkem pokusil narušit zpěvaččin první manžel a kamarád z dětství Jason Alexander (40), který pronikl až do jejího domu, než byl zpacifikován ochrankou a následně zatčen policií.

Fotogalerie
54 fotografií