Valeria, která má italsko-řecké kořeny, se objevila na letošním ročníku festivalu v Cannes, a to u příležitosti premiéry snímku 'Mother and Son' (v překladu Matka a syn). A nutno dodat, že vypadá pořád nádherně, i přesto, že už je jí přes padesát a od dob největší slávy snímku Žhavé výstřely uběhlo již neuvěřitelných 30 let.

Dámy o polovinu mladší by Goliové mohly závidět její skvělou figuru, kterou ukázala ve světle béžových, téměř až tělových, šatech. Ty měly navíc docela odvážný výstřih, a tak se asi málokdo dokázal dívat herečce jen do očí, ačkoliv je má také nádherné. 

Ovšem jinak byla její róba velmi elegantní a lichotivá a neodhalovala víc, než by měla - bohužel ani bříško, které ukázala právě ve Žhavých výstřelech a vysloužila si díky němu v ději přezdívku Horké bříško. 

Škoda že se zatím tvůrci neodhodlali k oblíbenému snímku natočit po letech i pokračování, jelikož novou lásku pro Tophera v podání Charlieho Sheena by určitě shánět nemuseli. Těžko říct, jestli by do toho ale hlavní aktéři vůbec šli. Ne každý má tolik odvahy jako Tom Cruise (59), který se nedávno opět vrátil k legendární roli Mavericka v Top Gunu.

VIDEO: Red carpet v Cannes: Připomínka loňského roku

Video
délka: 03:28.40
Video se připravuje ...

Red carpet v Cannes: Sorry Bello, letos nejvíc zazářily dámy s šedinami Profimedia

Fotogalerie
109 fotografií