Hvězda snímků Francouzská spojka, Nesmiřitelní nebo Hořící Mississippi je po právu považovaná za jednoho z největších herců v historii, ale v posledních letech má tendenci zůstat stranou pozornosti. Gene Hackman totiž opustil záři reflektorů v roce 2004 a od té doby se na veřejnosti ukazuje jen velmi zřídka. Nyní se však překvapivě objevil v Lensic Center for Performing Arts v Santa Fe v show Broadway Confidential.

Dotyčná show zahrnovala rozhovor s bývalou hvězdou Saturday Night Live Anou Gasteyerovou (55) a moderátorem a hudebníkem Sethem Rudetskym (55), pro které bylo Hackmanovo vystoupení skutečným překvapením. Rudetsky dokonce sdílel na twitteru selfie s hercem, kterou doplnil nadšeným výkřikem: „Podívejte se, kdo přišel na naši show v Santa Fe! GENE HACKMAN!!!! Ach! Dobrodružství Poseidonu, moje oblíbené!“ připomněl i jednu z jeho slavných filmových rolí.

VIDEO: Sandra, diskokrálovna 80. let, pro Blesk: Slzy kvůli Čechům!

Video
délka: 18:32.83
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Sandra, diskokrálovna 80. let, pro Blesk: Slzy kvůli Čechům! Pavlína Horáková, Elmer Carvalho

Fotografie – a zejména usmívající se Gene – zasáhla srdce filmových nadšenců, když se v komentářích nad hercem rozněžňovali. „Vidět tohoto muže, usmívajícího se a zdravého, přestože je mu neuvěřitelných 92 let, je naprosto fantastické,“ napsal jeden z nich. Další se shodovali, že je „ve skvělé formě“, a že to je „jeden z nejlepších herců všech dob“, který teď „na filmových plátnech velmi chybí“. 

Není prý pochyb, že si herec skutečně užívá svého zaslouženého důchodu. Přesto však bylo pro mnohé problém, aby jej poznali. Hackman byl vždy znám svou kulatější postavou a plnými tvářičkami, postupem času však výrazně pohubnul. Ostatně posuďte v naší galerii sami, jak moc se muž, co se proslavil v mnoha dodnes kvalitních westernových snímcích, jako je třeba Lov, 700 mil v sedle nebo Geronimo, změnil...

Fotogalerie
26 fotografií