S velkými příjmy přichází také velká zodpovědnost. Adela Vinczeová s manželem ale prý investice nějak zvlášť neřeší. "Nějak si odkládám, snažím se investovat do správných věcí, například investice do jednopokojového bytu byla s vědomím, že je to správná investice, tak bych to řekla. Nejsem v tom zorganizovaná, nemám investiční plány," přiznala v rozhovoru pro Nový Čas

Podle svého vlastního mínění nepatří moderátorka ani mezi škrty, ani mezi ty rozhazovačné. Ráda ale věnuje peníze na dobrou věc. "Posílám peníze tam a tam a tam, a říkám si vnitřně, že jsem asi štědrá. Ale pak si řeknu, jestli bych neměla poslat víc," říká s tím, že jde o začarovaný kruh a nikdy neví, jak na tom vlastně s tou štědrostí doopravdy je. 

Šetřilové jí ale nijak nevadí. "Já vztah lidí k penězům nijak nesoudím, protože lidé vyrůstali ve všelijakých traumatech a vzorcích, někdo třeba vyrůstal v absolutní nouzi, že opravdu nic neměli. A pak když si jednoho dne může vydělat a má, tak to ani nemusí být žádné škrtství, ale spíš nějaký mentální následek toho traumatu," myslí si. 

Proto by neodsuzovala ani takzvané zlatokopky. "Zlatokopky mohou velmi upřímně milovat toho člověka, protože člověk s penězi je pro ně něco, s čím si třeba ztotožnili objekt lásky," je přesvědčená. Konec konců se podle ní dokážou lidé zamilovat do bláznů či násilníků a nikdo je za to nesoudí. 

Sama moderátorka rozhodně hmotnou nouzí netrpí. Podle Nového Času si ročně přijde na sta tisíce eur. Na drahé kabelky, boty, auta ani nemovitosti ji ale neužije. Za co tedy nejraději utrácí? 

"Za co nemáme problém utrácet, to jsou kvalitní potraviny, které jsou tím pádem i dražší, a jídlo v restauraci, vařit si dobrá jídla a no, papat," svěřila se někdejší modelka, která se dodnes pyšní velmi štíhlou postavou. 

S manželem je v tom prý navíc nezastavila ani pandemie. Namísto návštěv restaurací přešli na donášky, více si doma vařili a na cenu surovin přitom prý rozhodně ohledy nebrali. 

VIDEO: Českého lva opět moderuje Slovenka Adela Banášová! Blesku řekla proč

Video
Video se připravuje ...

Českého lva opět moderuje Slovenka Adela Banášová! Blesku řekla proč David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
81 fotografií