Premiéra filmu Matrix Resurrections, jednoho z nejočekávanějších snímků letošního roku (tedy hned po Spider-Manovi, jenž měl premiéru před několika málo dny - od té doby se drží na špici návštěvnosti kin), se konala 18. prosince v San Franciscu. Na červeném - v tomto případě tematicky zeleném - koberci nechyběla ani jedna z hvězd, které ve snímcích bratrů Wachowských (dnes sester) zazářily. Mnozí si také připomněli pocity, co zažívali před objektivy všudypřítomných reportérů v roce 2003, kdy vyprovodili do kin Matrix Revolutions.

Kromě Keanu Reevese, jenž již počtvrté na plátnech kin ztvární Thomase A. Andersona čili Nea, dorazila například herečka Freema Agyemanová (42), Priyanka Chopra (39), půvabná herečka, modelka a manželka zpěváka Nicka Jonase (29), či Jada Pinkett Smithová (50) se synem Jadenem (23). Nechyběl ani Neil Patrick Harris (48), který si na premiéru oblékl pozoruhodný oblek, jenž z černé přecházel v modrou, zelenou a nakonec i ve fialovou barvu. A režisérka a zároveň autorka scénáře Lana Wachowská (56), co donedávna bývala Laurence, své ženství podtrhla v černých kožených minišatech s výstřihem.

VIDEO: Trailer k filmu Matrix Resurrections

Přítomné dámy vypadaly, jako kdyby se utkaly v boji o největší výstřih. A i když herečky Madelyn Clineová (24) či Eréndira Ibarraová (36) oslnily zajímavě střiženými šaty, nejpůsobivější poprsí předvedla Carrie-Anne Mossová, představitelka Trinity. I vzdor faktu, že letos v srpnu oslavila čtyřiapadesáté narozeniny, vypadala naprosto božsky. Do kapsy by klidně strčila i dívky o generaci mladší. Nějaká ta vráska možná přibyla, ale jí naopak přidávají na charismatu. Posuďte ostatně v naší galerii sami, které z přítomných hollywoodských hvězd to slušelo nejvíce…

Fotogalerie
45 fotografií