Profesionální společnice Sila Star o svém věku sice otevřeně nemluví, je ale jasné, že její studentská léta pominula již před nějakým časem. Ani to ji ale nijak nebrzí a za svou největší devizu považuje vlastní tělo. 

"Když se řekne styl, sofistikovanost a elegance, chci, aby se vám vybavila Sila Star," píše na svých webovkách, kde láká zákazníky. Těm prý pomůže uspokojit věškeré jejich potřeby a nevadí jí za nimi cestovat ani na velké vzdálenosti. 

Sila svou práci miluje a přizpůsobila jí celý svůj životní styl. Aby byla stále žádaná, snaží se působit co nejvíc sexy a podle toho se také prezentuje na sociálních sítích. 

Na většině fotek je spoře oděná, pózuje ve svůdné póze a vystavuje buď obří silikonová ňadra, nebo pozadí. V zimním kabátě ji prakticky neuvidíte: žije totiž ve slunné Kalifornii ve Spojených státech, hodně času tak může trávit jen v plavkách. 

Velkou inspirací je pro ni prý legendární Pamela Andersonová. Herečku proslavila právě dlouhá blonďatá hříva a objemná silikonová ňadra, díky kterým se stala světoznámým sexsymbolem. A právě v této kombinaci se Sila našla a přijala ji za svou.

VIDEO: Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka

Video
délka: 03:09.68

Připomeňte si úvodní znělku legendárního seriálu Pobřežní hlídka youtube.com, NBC

Fotogalerie
158 fotografií