Mluvčí Wattse ve středu oznámil, že bubeník podstoupil nespecifikovaný lékařský zákrok a potřebuje čas na zotavení. Podle médií Wattse zastoupí Steve Jordan, který spolupracuje s kytaristou Rolling Stones Keithem Richardsem na jeho vedlejších projektech.

Opravdu se těšíme, až Charlieho přivítáme zpět, jakmile se zcela uzdraví. Děkujeme našemu kamarádovi Stevu Jordanovi, že do toho šel, abychom vám mohli na podzim všechny show odehrát,“ napsal na sociální síť Mick Jagger(78). 

VIDEO: Jak trénuje Mick Jagger?

Video
délka: 00:38.55

Jak trénuje Mick Jagger. youtube.com

Za pár týdnů začínají zkoušky, takže je to mírně řečeno velké zklamání, taky se ale dá říct, že tohle nikdo nečekal,“ uvedl mluvčí Wattse. „Charlie má za sebou zákrok, který byl naprosto úspěšný, ale jeho doktoři tento týden dospěli k závěru, že si potřebuje řádně odpočinout a nabrat síly,“ stojí v tiskovém prohlášení.

Turné s názvem No Filter má odstartovat 26. září koncertem na stadionu v St. Louis, Rolling Stones pak plánují zavítat také do Dallasu, Atlanty, Los Angeles nebo Las Vegas. Na koncertní šňůru se původně chtěli vydat už loni, kvůli pandemii covidu-19 ale byla odložena.

Fotogalerie
53 fotografií