Přestože mnohé ženy by daly celé jmění za to, aby s ním mohly strávit jedinou noc, herec Hugh Jackman je své ženě Deboře-Lee Furnessové (65) věrný už rovných 25 let. Vlastně 26. Potkali se již v roce 1995, když byl Hugh na počátku své hvězdné kariéry obsazen do seriálu Correlli. Tam se setkal se svou budoucí manželkou. O 13 let starší kolegyně jej natolik ohromila, že se s ní o rok později oženil.

Své „ano“ si řekli 11. dubna 1996 a jejich manželství od té doby trvá – je tak jedním z mála ve světě filmového pozlátka, co nijak neovlivnil ani věkový rozdíl, ani nálepka sexsymbolu pro jejího muže, ani Hughova vážná nemoc, nezhoubná rakovina kůže, která se mu opakovaně vrací.

Po dvou neúspěšných pokusech o rodinu spolu adoptovali dvě děti a dodnes tvoří jednu z nejstabilnějších rodin světového showbyznysu. „Nic lepšího než ona mě v životě nepotkalo,“ prohlašuje o své paní muž, jenž zazářil v X-Menovské filmové sérii v roli drsného Wolverina, v Česku natočil fantasy akčňák Van Helsing, a v muzikálech Největší showman a Bídníci zase předvedl své pěvecké nadání a neuvěřitelný hlasový rozsah. Stejně tak romantický byl i v den výročí svatby, tedy při takzvané stříbrné svatbě. Čtvrtstoletí po boku jediné ženy je podle něj „stejně přirozené jaké dýchání“.

VIDEO: Hugh Jackman se ošklivě zranil při jízdě na laně

Video
délka: 02:09.56

Hugh Jackman se ošklivě zranil při jízdě na laně Youtube.com

„Od chvíle, kdy jsme se poznali, jsem věděl, že je naším osudem být spolu. Za těch pětadvacet let se naše vzájemná láska jenom prohloubila. Zábava, vzrušení a dobrodružství ještě více povznášející; učení ještě větší. Budu navždy vděčný za to, že máme možnost společně sdílet naši lásku, náš život - a naši rodinu. A to jsme teprve začali. Deb, miluji tě z celého srdce!“ vzkázal své ženě skrze sociální sítě herec.

Ani ne za 24 hodin od uveřejnění na facebooku se Jackman dočkal 1,2 milionů obdivných lajků a 68 tisíc komentářů plných gratulací, na instagramu zase sklidil více než dva miliony srdíček a více než 15 tisíc pohnutých reakcí. „Děkujeme za to, že nám ukazujete, jak vypadá pravá láska!“ zalykají se dojetím fanoušci.

Fotogalerie
66 fotografií