Priceová, mnohým známá také jako Jordan, v nové epizodě podcastu Changes with Annie Macmanus otevřela svou 13. komnatu. Matka pěti dětí se třemi různými otci moderátorce přiznala, že její největším životním utrpením jsou právě muži.

„Táhne se to se mnou od útlého věku. V sedmi letech jsem byla znásilněna, stalo se to v parku. Je to v mé první knize,“ zmínila Priceová svou biografii z roku 2004 s názvem Being Jordan. Kromě této události se ve dvanácti stala obětí predátorského fotografa, který ji nutil do vyzývavých póz. Pedofil, který později skončil ve vězení, podle Priceové podával svým obětem mléčné koktejly říznuté omamnými látkami.

Video: Okolnosti smrti Kellnera: Český sportovec přežil! A Hanychová se zase rozešla!

Video
délka: 02:22.24

Okolnosti smrti Kellnera: Český sportovec přežil! A Hanychová se zase rozešla! Bára Horáková, Lukáš Červený

„Já si od něj nikdy žádný nevzala, protože mi nechutnaly,“ uklidnila ale modelka posluchače. Mezi řečí prohodila i další strašný zážitek – během dospívání ji někdo zavlekl do auta. Naštěstí se jí podařilo utéct. Celoživotní problém s muži podtrhla odchodem otce, když byla ještě malá holka. Zvládat tato traumata jí pomohla terapie, v níž pokračuje dodnes.

Ačkoliv to Priceová v podcastu nezmínila, moderátorka Annie Macmanusová podle webu The Argus potvrdila spekulace o těhotenství. Milovnice plastických operací se jí svěřila, že čeká v pořadí šesté dítě. Otcem se stane její o deset let mladší snoubenec Carl Woods.

VIDEO: Místo smrti Kellnera, vrtulník se řítil ze svahu! A návrat Vaňkové s ex Hůlkou

Video
délka: 02:25.12

Místo smrti Kellnera, vrtulník se řítil ze svahu! A návrat Vaňkové s ex Hůlkou Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
72 fotografií