„12. ledna píšu každý rok příspěvek o našem úžasném setkání. V tento den, před čtrnácti lety, jsme se se Žeňou setkali na Trafalgarském náměstí v Londýně,“ zavzpomínala na sociálních sítích Jana Rudkovská, manželka bývalého olympionika Jevgenije Pljuščenka, na osudový okamžik, který se pro ně dva stal nejdůležitějším momentem jejich života.

Rovněž sdílela snímky, které ten den vznikly. „Tyto fotografie byly pořízeny po 15 minutách naším známým, kamarádem fotografem, 12. ledna 2007. P.S.: Jsem ráda, že jsem v tento den byla tam, kde jsi byl zrovna ty!“ vzkázala svému manželovi, jenž na společných momentkách vypadal tehdy jako skutečný mladíček.

V roce 2007 se tedy potkali, o dva roky později, v roce 2009, si pak už řekli své „ano“. Svatba ani pro jednoho z nich nebyla žádnou novinkou. Jevgenij byl tři roky ženatý s Marií Ermakovou, se kterou měl syna Egora (14), Jana byla vdaná rovnou dvakrát. Jejím prvním manželem se stal podnikatel z Barnaulu - Jevgenij Muchin. Po vdavkách se přesunula i s mužem do Soči, kde otevřela řetězec svých luxusních kosmetických salónů.

Tam poznala svého druhého muže, podnikatele a miliardáře Viktora Baturina (64), s nímž měla potomky hned dva, Kolyase (18), jenž se snaží v Rusku prosadit coby muzikant, a Andreie (19). Ten však nepochází z jejího lůna, ale byl adoptovaný.

VIDEO: Pljuščenkova manželka Jana si potrpí na luxus i u snídaně: nikdy nechybí čerstvé květiny, které ladí k porcelánovému servisu i jídlu samotnému.

Video
délka: 00:46.43

Pljuščenkova manželka Jana si potrpí na luxus i u snídaně: nikdy nechybí čerstvé květiny, které ladí k porcelánovému servisu i jídlu samotnému. Instagram: Jana Rudkovská

A právě v době, kdy byla Jana ještě oficiálně chotí vlivného oligarchy, si coby milovnice krasobruslení „vyhlédla“ Jevgenije. Po rozvodu s Baturinem získala pohádkové jmění. Baturin totiž plánoval vše, co neslo jméno jich obou, prodat ještě před vyrovnáním a shrábnout peníze. Nešlo přitom o žádné drobnosti, ale o obří nemovitosti, mezi které se počítal například hrad v Odintsově, byt v Moskvě nebo sídlo v Soči. Soud mu to však zatrhl a z Rudkovské, která se počítá mezi blízké přátele ruského prezidenta Vladimira Putina (68), se rázem stala velice bohatá žena.

Společně se Žeňou, jak svému manželovi Jana láskyplně říká, mají potomky dva. Malého Alexandera (8), který se snaží kráčet v otcových šlépějích, a tak denně podstupuje drsný krasobruslařský výcvik, a nedávno narozeného druhého synka. Podle informací ruského serveru Championat využila manželská dvojice služeb náhradní matky, jelikož Rudkovská po jedné prodělané operaci už není schopná otěhotnět.

Tvář Arsenije Jevgeněviče, jak hrdí rodiče svého kloučka pojmenovali, však prozatím není široké veřejnosti známa. Zatímco Sašenkovi zařídila Rudkovská již od batolecího věku instagram, díky čemuž se z chlapečka stal úspěšný influencer a dětský model, druhé dítko před novináři i sociálními médii prozatím ukrývá.

VIDEO: Mladý Pljuščenko podstupuje drezuru 

Video
délka: 06:59.97

Mladý Pljuščenko podstupuje drezuru Instagram

Fotogalerie
134 fotografií