Bývalá Playmate a manželka zesnulého milovníka prsatých zajíčků Hugha Hefnera (†91) se ve středu podělila se svými příznivci o hrůzostrašný zážitek, který ji málem stál život. Crystal v říjnu 2019 prodělala tzv. přenos a aplikaci vlastního tuku. Běžná kosmetická procedura se ale nebezpečně zvrtla.

„Ztratila jsem polovinu krve a skončila v nemocnici, kde mi ji museli doplnit transfúzí. Od té chvíle se pomalu vracím ke svému zdravému já, teď už se cítím dobře,“ uvedla kráska pod zabandážovanou fotografií.

Video:Simonová bojuje se samotou. A fanoušci se nechtějí smířit se zrušením Chcete mě?

Video
délka: 02:18.66
Video se připravuje ...

Simonová bojuje se samotou. A fanoušci se nechtějí smířit se zrušením Chcete mě? Bára Horáková, Lukáš Červený

Sexbomba dodala, že po odstranění veškerých implantátů v roce 2006, které musela podstoupit, protože jí způsobovaly četné zdravotní problémy, se zavázala k tomu být co nejpřirozenější verzí sama sebe. Slib transplantací tuku ovšem porušila. „Poprvé jsem se nepoučila, asi nám život předhazuje tutéž lekci pořád dokola, dokud se nepoučíme,“ zamyslela se.

Crystal Hefnerová, dříve Harrisová, je bývalou Playmate měsíce prosinec za rok 2009. S Hughem začala chodit krátce poté. Pět dní před plánovanou svatbou v červnu 2011 Harrisová zrušila zásnuby, ale nakonec došlo k usmíření a poslední den roku 2012 se vzali. Spolu žili až do Hughovy smrti v roce 2017.

VIDEO: Nedvěd bojující s rakovinou natočil vzkaz. A Houdová děsí fanoušky: Podstupuji vážné léčení

Video
délka: 02:22.36
Video se připravuje ...

Nedvěd bojující s rakovinou natočil vzkaz. A Houdová děsí fanoušky: Podstupuji vážné léčení Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
63 fotografií