Většina tváří se omezila na různé parafráze stručných novoročních zdravic stylu Šťastný nový rok vám všem, jiní se ale rozepsali. Třeba fotbalista David Beckham (45). "Posílám lásku vám všem kdekoliv na světě jste. Byl to náročný rok, ale mnoho nás naučil, třeba to, co je nejdůležitější," píše a zřejmě tím myslí zdraví. Jeho syn Romeo (18) ovšem sdílel vlastní fotku s přítelkyní na romantickém paloučku, takže pro něj tento rok hrála prim evidentně láska.

Další slavný fotbalista Cristiano Ronaldo (35) se také vyfotil s celou svou rodinou. "Nikdo nemůže být lhostejný vůči bolesti a utrpení, jaké na svět přinesl covid-19. Teď je ale čas se odrazit a ukázat, že společně to zvládneme. Protože nezáleží na tom, jak tvrdě dopadneme, co nás skutečně definuje, je to, jak se postavíme zpět na nohy a jak rychle potíže překonáme," chrlí v motivačním projevu na snímku společně s partnerkou Georginou, se kterou vychovávají čtyři děti. Dceru Alanu (3), kterou Georgina Ronaldovi porodila, a dvojčata Evu Mariu a Matea i nejstaršího syna Cristiana Jr.

Podobné motivační fráze pak nabízí i Paris Hilton, Alicia Keys či Michael Buble. Prohlédněte si galerii jejich silvestrovských snímků!

Fotogalerie
37 fotografií