I když se snaží vrátit do běžného života, a dokonce se zapojil do oslav 17. listopadu, kdy společně s kolegy přednášeli básně a diskutovali na téma svoboda, tak stále není zdravý. 

Milan Kňažko v rozhovoru pro Aktuality.sk zmínil, že stále není úplně zdravý a zápal plic se ho stále drží. Ale podle doktorů má dostatek protilátek na to, aby se s tím tělo popralo.

„Začal jsem mít vysoké teploty okolo 38 až 39. Až do neděle jsem měl stále teploty a v pondělí mě už manželka vyhodila do nemocnice, protože jsem prý byl šedý. V nemocnici jsem byl jedenáct dní. Teploty pominuly, vyvinul se zápal plic. Třikrát mi dělali rozbor krve. Zápal plic se nejdříve vyvíjel velmi těžce, pak se zmírnil, a když jsem už byl bez teplot, pustili mě domů. Zápal plic zůstal, hlas se ještě nevrátil a ani síla se ještě moc nevrátila,“ přiznal herec, na jehož vzhledu se nemoc podepsala. Když opustil nemocnici, byl v obličeji strhaný, unavený a výrazně pohublý. 

VIDEO: Milan Kňažko dostal Thalii za roli, která byla původně pro Jana Třísku

Video
délka: 01:04.02

Milan Kňažko dostal Thalii za roli, která byla původně pro Jana Třísku Hana Höschlová, Jan Jedlička

„S velkým vděkem a hlubokou úctou se skláním před sestřičkami a všemi zdravotníky, kteří v těchto těžkých časech a mimořádně náročných podmínkách riskují své zdraví, aby chránili to naše, včetně záchrany toho nejcennějšího, našich životů. Věřím, že zodpovědní vládní činitelé to v rámci nastávající reformy zhodnotí nejen slovy. Ještě jednou vám děkuji za starostlivost, lidskost, trpělivost a odbornost,“ poděkoval na sociální síti Kňažko. 

VIDEO: Milan Knažko: Domácí násilí je vážný problém, z okolí víme jen desetinu

Video
délka: 06:24.60

Milan Kňažko: Domácí násilí je vážný problém, z okolí víme jen desetinu Pavlína Horáková

Fotogalerie
17 fotografií