Loňský vítěz žebříčku, zpěvák John Legend (41), příliš neoslnil. Charisma a půvab mu sice nechybí, čtenáři časopisu People ale měli docela jiné favority. Paradoxně se všichni jmenovali Chris (je jich celá řada, mimo jiné Chris Evans, Chris Hemsworth, Chris Pine či Chris Prat). 

Video: Bartoška je po náhlé operaci v nemocnici! Dcera Blaženy ze Slunce, seno sbalila miliardáře! A Šteindler si dělal legraci z Jakeše!

Video
délka: 02:33.60
Video se připravuje ...

Bartoška je po náhlé operaci v nemocnici! Dcera Blaženy ze Slunce, seno sbalila miliardáře! A Šteindler si dělal legraci z Jakeše! Blesk

Letos bude veřejnost zřejmě spokojenější. Ačkoliv se žádný z Chrisů ani tentokrát prvenství neujal, zvítězil sympatický svalovec Michael B. Jordan. Fanoušci komiksových hrdinů si ho mohou pamatovat jako antagonistu Erika Killmongera z Black Panthera, milovníci kvalitních dramat zase jako Wallace ze seriálu The Wire - Špína Baltimoru.

Jméno nového šampiona ženských i mužských srdcí bylo odtajněno během talk show Jimmyho Kimmela (53). Letos to je mimo jiné 35 let, co People začal s hodnocením mužských hrudí. „Když byla moje babička ještě naživu, tak to sbírala. Teď to čtou jak moje máma, tak i mé tety,“ podělil se Jordan magazínu.  „Pro tohle číslo si rozhodně najdou nějaké speciální místo.“

VIDEO: Doleželová jezdí k novému muži. Proč ty manévry? A Brejchová se obula do Brodské

Video
délka: 03:01.82
Video se připravuje ...

Doleželová jezdí k novému muži. Proč ty manévry? A Brejchová se obula do Brodské Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
35 fotografií