Zachery Ty Bryan patřil mezi dětské hvězdy s nadějnou budoucností. Dnes devětatřicetiletý herec zazářil v populárním seriálu Kutil Tim. Seriál se dočkal velkého úspěchu u diváků a bylo natočeno osm sérií, které měly premiéru v letech 1991 – 1999. Zachery v seriálu ztvárnil nejstaršího syna Tima Taylora Brada, který měl talent dostávat se do neustálých problémů. Zachery si dokonce za roli v roce 1999 odnesl cenu Young Artist Award!

Ovšem od doby, kdy zářil v televizním seriálu, už uplynulo hodně doby a v životě Zacheryho se mnohé změnilo. V roce 2007 se oženil se svou středoškolskou láskou Carly Matrosovou. Pár spolu byl dlouhých čtrnáct let, ovšem před pár měsíci dvojice oznámila rozchod. „Téměř čtrnáct let jako nejlepší přátelé, spřízněné duše, partneři a poté rodiče. Byla to neuvěřitelná cesta, ale společně jsme se rozhodli obrátit stránku a ukončit naše manželství,“ uvedl na sociální síti Zachery s tím, že prioritou pro ně zůstávají jejich čtyři děti.

V pátek Zachery se svými přáteli vyrazil do jednoho z klubů v Oregonu, kde společně popíjeli. Ten večer se na Instagramu objevila na jeho profilu fotografie, kde je Zachery se čtyřmi děvčaty a před nimi stojí lahev vodky. O několik hodin později skončil Zachery na policejní stanici. Z klubu měl totiž podle britského webu Daily Mail zamířit do domu své přítelkyně. Mezi partnery měla vypuknout divoká hádka, během níž Zachery chytl ženu pod krkem a snažil se ji uškrtit. Poté, co popadla telefon a chtěla přivolat pomoc, tak měl chytnout její mobil a hodit ho pryč. Nakonec se jí podařilo utéci do domu sousedů, odkud přivolala policii, která Zacheryho zatkla.   

Fotogalerie
30 fotografií